Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Outdoor watches for men

Czy jesteś typem odważnym, który lubi spędzać dni na świeżym powietrzu, zegarek outdoorowy jest dla Ciebie idealnym wyborem. Dzięki temu typowi męskiego zegarka nigdy się nie zgubisz i łatwo zmierzysz swoją aktywność w każdych okolicznościach. Zdecydowana większość naszych męskich zegarków outdoorowych jest wodoodporna, więc nigdy nie musisz się martwić, gdy dojdzie do wielkiej ulewy. Przypływ adrenaliny? Nawet tętno można łatwo odczytać na zegarku outdoorowym za pomocą czujnika tętna. Brzmi jak idealny kumpel na następną przygodę, prawda?

74 zegarki

Kup męski outdoorowy zegarek

Kiedy szukasz męskiego zegarka outdoorowego, ważne jest, aby najpierw zadać sobie pytanie, co wszyscy chcą robić z tym zegarkiem. Na przykład, czy zegarek powinien nadawać się do nurkowania, czy wystarczy „po prostu” z nim pływać? A co z dodatkowymi funkcjami, takimi jak mikrofon lub termometr? Być może równie ważne - ile pieniędzy chcesz na to przeznaczyć? Kiedy już to zrozumiesz, Mastersintime.pl umożliwi Ci wybór spośród marek takich jak Garmin, G-Shock i Casio. Każda marka i zegarek ma swoją własną charakterystykę i określone funkcje. Czy jesteś już w stanie wybrać?

Kup męski outdoorowy zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.