Nasz sklep jest otwarty, a zamówienia są realizowane!
Puma zegarki

Puma zegarki

Sportowe i modne zegarki Puma łączą historię firmy (aż do 1948 roku, kiedy Rudolf Dassler opuścił firmę, którą założył ze swoim bratem Adi(das) ) z nowoczesnym wzornictwem i funkcjonalnością tworząc wyjątkowy produkt.
3 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Płeć
Kolor zegarka
Powrót Filtr
 

Historia Pumy, jednej z największych i najważniejszych marek modowych sportów sportowych, rozpoczęła się od kłótni między braćmi Adolfem i Rudolfem Dasslerem.
W 1924 roku, tuż po I wojnie światowej, Adolf i Rudolf prowadzili odnoszącą sukcesy fabrykę obuwia. Ponieważ bracia mieli zupełnie inne charaktery, bardzo dobrze się uzupełniali. Po brutalnej kłótni rodzinnej, która miała miejsce tuż po II wojnie światowej, bracia rozstali się. Adi założył nową fabrykę: Adi Dassler (Adidas) Sportschuhfabrik. Rudolf także założył własną fabrykę obuwia, którą najpierw nazwał Ruda, ale wkrótce zmienił się w Puma Schuhfabrik Rudolf Dassler.
Przez ponad 65 lat Puma była jedną z największych marek sportowych na świecie. Oprócz obuwia Puma oferuje produkty w kategorii piłka nożna, bieganie, fitness, golf i sport motorowy. Oczywiście wszystkie ze słynnym logo dzikiego kota.

Sportowe smartwatche Puma

Zegarki te mają lekką kopertę, zegar cyfrowy i silikonowy pasek, który wygodnie leży na nadgarstku. Dzięki inteligentnym funkcjom smartwatch Puma jest idealnym towarzyszem treningu. Smartwatche Puma mają sportowy, ale modny wygląd z zabawnym akcentem. Dzięki temu zegarki można nosić zarówno w swobodnym, jak i sportowym stroju.

Masters In Time to oficjalny diler zegarków Puma

Masters In Time jest oficjalnym dilerem zegarków marki Puma, Oznacza to, że Masters In Time sprzedaje wyłącznie oryginalne zegarki Puma, z pełną gwarancją marki. Wszystkie zegarki Puma na stronie Masters In Time są dostępne od ręki. Zamówiony zegek wyślemy w dzień roboczy.