Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki

6664 produktuów

Kup zegarki online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest oficjalnym dilerem ponad 85 marek zegarków. Jako zegarkowy specjalista sprzedajemy damskie zegarki, męskie zegarki i zegarki dla dzieci, a także paski do zegarków i zegary. Jeśli złozysz zamówienie w dniu roboczym, zostanie ono wysłane tego samego dnia. Wysyłka Twojego zamówienia jest bezpłatna dla zamówień powyżej 50 EUR na terenie UE. Szukasz zegarka dla kogoś innego? Opakujemy Twój preent bezpłatnie! Sprawi to, że Twoja niespodzianka będzie wyjątkowo uroczysta.

Bezpłatny zwrot

Oferujemy doskonały serwis przy zakupie w naszym sklepie internetowym. Jeśli zakup nie jest w pełni satysfakcjonujący, możesz zwrócić go w ciągu 30 dni bezpłatnie w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany! Możesz również skontaktować się z naszymi certyfikowanymi zegarmistrzami, aby wymienić baterię do zegarka, test wodoodporności lub naprawę.

Szukaj i znajdź zegarek na Mastersintime.pl

Zegarek jest bardzo osobistym dodatkiem. Niektórzy uważają zegarek za biżuterię, która musi idealnie pasować do swojego stroju, a inni noszą zegarek w określonym celu, na przykład podczas ćwiczeń. Niezależnie od rodzaju zegarka, którego szukasz, możesz go łatwo znaleźć w sklepie Mastersintime.pl.
Na górze naszej strony znajdziesz menu główne zawierające najważniejsze kategorie: marki, rodzaje zegarków, zegarki damskie, zegarki męskie, zegarki dla dzieci i paski do zegarków.

Top 10 męskich zegarków i Top 10 damskich zegarków

Ciekawi Cię jakie są nowe i najbardziej popularne zegarki? Rzuć okiem na strony Top 10 damskich zegarków i  Top 10 najlepszych męskich zegarków.

Kup markowy zegarek online

Mastersintime.pl jest oficjalnym dilerem ponad 85 marek zegarków. Oczywiście my, jako zegarkowy specjalista, oferujemy bardzo znane i popularne marki. Rozpoczynając od wiodących projaktantów mody takich jak Michael Kors, Tommy Hilfiger, Armani, Karl Lagerfeld i Hugo Boss do luksusowych szwajcarskich zegarków marek takich jak Maurice Lacroix, Frédérique Constant, Edox i Alpina.

Kliknij "Marka" w menu aby przejrzeć wszystkie marki zegarków. Możesz odszukać markę po nazwie A-Z lub logo.

Oczywiście, naszych najbardziej popularnych marek nie brakuje w tym menu! Cluse, G-Shock, Fossil, ICE-Watch, TW Steel i Swatch zawsze są w stanie zaskoczyć nas z innowacyjnymi, modnymi kolekcjami.

Znajdź zegarek według specjalnego zastosowania lub charakterystyki

Jeden szuka modnego minimalistycznego zegarka a inny zegarka do nurkowania. Aby ułatwić wyszukiwanie, podzieliliśmy kolekcję zegarków na przejrzyste kategorie. Możesz łatwo znaleźć typ zegarka lub styl, którego szukasz:

Chronografy

Zegarki dizajnerskie

Zegarki do nurkowania

Zegarki XL

Zegarki luksusowe

Zegarki typu pilot

Zegarki synchronizowane radiowo

Zegarki z widocznym mechanizmem

Smartwatche

Zegarki sportowe

Zegarki tytanowe

Zegarki kieszonkowe

Zegarki szwajcarskie

Typy mechanizmu

Kup kwarcowy zegarek na Mastersintime.pl

Zdecydowana większość nowoczesnych zegarków analogowych z dwiema lub trzema wskazówkami zawiera mechanizm kwarcowy. Ta technologia - w której częstotliwość wibracji kryształu tlenku krzemu w połączeniu z prądem z baterii precyzyjnie kontroluje ruch - była już używana w zegarach i niektórych luksusowych zegarkach w latach sześćdziesiątych, ale nie można było jej włączyć na dużą skalę, aż do lat osiemdziesiątych. Dziś kwarcowe zegarki są wciąż najpopularniejszych typem zegarków.

Automatyczne i kinetyczne zegarki

Zanim zegarki kwarcowe i cyfrowe stały się powszechne, prawie wszystkie zegarki były mechaniczne. Ruch był napędzany przez napinanie metalowej sprężyny przez nakręcanie zegarka ręcznie lub za pomocą ruchu (energia kinetyczna). Ten rodzaj zegarka jest również nazywany automatycznym. Technologia tę rozwinęła się z biegiem czasu. Seiko, na przykład, posiada obszerną kolekcję zegarków kinetycznych oprócz szeregu "tradycyjnych" zegarków automatycznych, w których sprężyna nie jest nawijana, ale bateria jest naładowana energią kinetyczną.
 

Zegarki solarne

Jeszcze bardziej nowoczesnym sposobem na zapewnienie zegarkom energii jest technika słoneczna. Akumulator ładowany jest energią słoneczną lub (sztucznym) światłem. Kilka marek rozwinęło tę technikę jeszcze bardziej -  EcoDrive marki Citizen i Tough Solar marki Casio są najbardziej znane.

Zegarki synchronizowane radiowo (atomowe) i zegarki z GPS

Od czasu stworzenia zegarka człowiek szukał najdokładniejszego pomiaru czasu. Do niedawna zegar atomowy był najdokładniejszy, z odchyleniem wynoszącym tylko 1 sekundę na 5 miliardów lat. W różnych miejscach na świecie emitowany jest sygnał radiowy z zegara atomowego.  Zegarek synchronizowany radiowo automatycznie synchronizuje się z tym sygnałem i jest zawsze na czas. Ponadto nie musisz go przestawiać, gdy zaczyna się lub kończy czas letni. Zwróć uwagę, czy Twój zegarek może być używany w co najmniej jednej części świata, ponieważ częstotliwość radiowa może różnić się w zależności od kontynentu. Korzystanie z zegarka w innych częściach świata oznacza, że powrócisz do dokładności kwarcu zegarka, dopóki synchronizacja nie nastąpi ponownie.

GPS (Global Positioning System) opiera się na tej samej technologii, gdzie zegar atomowy znajduje się na kilku satelitach. System ten ma zasięg ogólnoświatowy. Zegarki sunchronizowane radiowo - z GPS znajdziesz w sekcji G-Shock MR-G i kolekcji Seiko Astron.

Smartwatche

Smartwatche są zaprojektowane, aby oferować dodatkowe funkcje (takie jak aplikacje mobilne, identyfikacja dzwoniącego, SMS-y i powiadomienia w mediach społecznościowych, prognozy pogody, monitorowanie kondycji, współrzędne GPS itp.) Oprócz regularnego wyświetlania czasu w połączeniu ze smartfonem (zazwyczaj przez Bluetooth).

Dostępne są różne rodzaje smartwatchy, od zegarków z cyfrowym ekranem dotykowym, po zegarki analogowe z inteligentnymi funkcjami (tzw. hybrydowe smartwatche). Na naszej stronie smartwatchy znajdziesz informacje o tych specjalnych zegarkach.

Znajdź zegarek po kolorze

W menu tmożna również wyszukiwać zegarki według kolorów. Możesz tu znaleźć wszystkie kolory. Najpopularniejsze zegarki kolorowe od lat są takie same: srebrne zegarki, złote zegarki i zegarki w kolorze różowego złota. Ale także klasyczne kolory takie jak czarny, biały i niebieski, które wciąż są bardzo popularne.

Znajdź zegarek po cenie

Cena jest ważnym punktem wyjścia przy poszukiwaniu nowego zegarka. W menu po lewej stronie możesz szaznaczyć kwotę, który chcesz przeznaczyć na zegarek. Sprzedajemy zegarki we wszystkich przedziałach cenowych; Od prostych cyfrowych zegarków do luksusowych mechanicznych zegarków wyprodukowanych w Szwajcarii.

Szukasz ładnego, ale taniego zegarka? Rzuć okiem na sekcję outlet. Znajdziesz tu zegarki znanych marek w cenach wyprzedażowych.

Zegarek prezentem

Szukasz wyjątkowego prezentu? Na naszej stronie zestawów prezentowych znajdziesz zegarki z dodatkami w pięknych pudełkach prezentowych. Jeśli zaznaczysz "opakowanie prezentowe" w swoim zamówieniu, zapakujemy je bezpłatnie na prezent.

Kup zegarki online

Zamówienie zegarka online w naszym sklepie internetowym jest bardzo proste. Dodaj zegarek, który chcesz kupić do swojego koszyka i wybierz moment dostawy. Możesz również poprosić o bezpłatne opakowanie na prezent.
Płatność jest również bardzo prosta dzięki naszemu bezpiecznemu serwerowi. Możesz łatwo zapłacić za zegarek za pośrednictwem PayPal lub wybrać którąś z kart kredytowych.

Wyjątkowa obsługa klienta

Nawet po otrzymaniu przesyłki zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta Mastersintime.pl. NIe jesteś na 100% zadowolony z zakupu? Możesz zwrócić/wymienić zegarek bezpłatnie w ciągu 30 dni. Możesz również skontaktować się z naszymi ekspertami w sprawach dotyczących użytkowania produktu, a także napraw i konserwacji. Chętnie pomożemy!