Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Dopasowanie bransolety

Kiedy kupujesz nowy zegarek, chcesz oczywiście, aby idealnie pasował. W niektórych przypadkach może to oznaczać, że pasek zegarka musi zostać skrócony, co ma miejsce głównie w przypadku bransolet do zegarków. Dla tego typu pasków mamy bezpłatną usługę dopasowania. Dostosowanie odbywa się w naszym miejscu pracy i jest częścią procesu zakupu. Ponieważ pasek zegarka jest regulowany natychmiast po zakupie, możesz go od razu założyć i będzie pasował idealnie. Niewykorzystane ogniwa załączymy do przesyłki.

Skąd mam wiedzieć czy bransoleta wymaga skrócenia?

Możesz dowiedzieć się, czy pasek zegarka musi zostać skrócony, mierząc rozmiar nadgarstka. W ten sposób dowiesz się, jakiego rozmiaru rzeczywiście potrzebujesz. Następnie, wskazując właściwy rozmiar w calach na stronie produktu, nowy zegarek zostanie dostarczony w dokładnie odpowiednim rozmiarze. Jeśli pasek zegarka jest skrócony, ale zegarek nie spełnia Twoich oczekiwań, można go wymienić lub zwrócić w dowolnym momencie.
 

Dopasowanie bransolety

Jak dopasować pasek Milanese

Dopasowanie paska Milanese wykonuje się inaczej niż dopasowanie „normalnego” paska. Jeśli masz tego typu pasek i chcesz go zmniejszyć, obejrzyj poniższy film z instrukcjami. Możesz to łatwo zrobić sam!

Przedłużenie bransolety

W przypadku, gdy Twój rozmiar nadgarstka jest większy niż standardowy rozmiar, bransoletę do zegarka można przedłużyć. W takim przypadku możemy zamówić dodatkowe ogniwa od producenta. Jeśli rozmiar Twojego nadgarstka nie jest w ogóle wymieniony na stronie produktu, zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie Ci pomożemy.