Wyprzedaż! Aż do 80% rabatu, przejrzyj nasze oferty!

Dopasowanie bransolety

Kiedy kupujesz nowy zegarek, chcesz oczywiście, aby idealnie pasował. W niektórych przypadkach może to oznaczać, że pasek zegarka musi zostać skrócony, co ma miejsce głównie w przypadku bransolet do zegarków. Dla tego typu pasków mamy bezpłatną usługę dopasowania. Dostosowanie odbywa się w naszym miejscu pracy i jest częścią procesu zakupu. Ponieważ pasek zegarka jest regulowany natychmiast po zakupie, możesz go od razu założyć i będzie pasował idealnie. Niewykorzystane ogniwa załączymy do przesyłki.

Skąd mam wiedzieć czy bransoleta wymaga skrócenia?

Możesz dowiedzieć się, czy pasek zegarka musi zostać skrócony, mierząc rozmiar nadgarstka. W ten sposób dowiesz się, jakiego rozmiaru rzeczywiście potrzebujesz. Następnie, wskazując właściwy rozmiar w calach na stronie produktu, nowy zegarek zostanie dostarczony w dokładnie odpowiednim rozmiarze. Jeśli pasek zegarka jest skrócony, ale zegarek nie spełnia Twoich oczekiwań, można go wymienić lub zwrócić w dowolnym momencie.
 

 

Dopasowanie bransolety

Jak dopasować pasek Milanese

Dopasowanie paska Milanese wykonuje się inaczej niż dopasowanie „normalnego” paska. Jeśli masz tego typu pasek i chcesz go zmniejszyć, obejrzyj poniższy film z instrukcjami. Możesz to łatwo zrobić sam!

Przedłużenie bransolety

W przypadku, gdy Twój rozmiar nadgarstka jest większy niż standardowy rozmiar, bransoletę do zegarka można przedłużyć. W takim przypadku możemy zamówić dodatkowe ogniwa od producenta. Jeśli rozmiar Twojego nadgarstka nie jest w ogóle wymieniony na stronie produktu, zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie Ci pomożemy.