Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Ladies smartwatches

Damskie smartwatche

Kiedy myślisz o smartwatchu, prawdopodobnie najpierw przychodzi Ci na myśl duży, niesubtelny zegarek, skupiony na czysto technicznych gadżetach i noszony głównie przez mężczyzn. Jednak nic nie może być dalsze od prawdy. W dzisiejszych czasach smartwatche są również szeroko dostępne w wersjach doskonale dopasowanych do kobiet.
Marki takie jak Fossil, Michael Kors, Skagen i Garmin dobrze zareagowały na życzenia i potrzeby kobiety. Zaprojektowali smartwatche specjalnie dla kobiet, które można rozpoznać po delikatniejszej konstrukcji, mniejszym ekranie i mniejszej średnicy niż zwykłe smartwatche. Nie wspominając o materiałach i kolorach. Czy podoba Ci się wszystko, co świeci i czy zegarek w kolorze złotym lub różowego złota jest czymś, z czego nie jesteś w stanie zrezygnować? W takim razie na pewno znajdziesz idealny smartwatch w kolekcji Michael Kors. Czy to wszystko może być nieco prostsze, ale wciąż kobiece? Spójrz na smartwatche Garmin. Marka ta ma w swojej kolekcji zarówno smartwatche ze srebrnym stalowym paskiem, jak i czarnym silikonowym.

39 zegarki

Hybrydowy czy z ekranem dotykowym

Oprócz różnic w kolorze i materiale, smartwatch może również różnić się typem - hybrydowy lub z ekaranem dotykowym. Hybrydowy smartwatch dla kobiet ma klasyczną tarczę zegarka, a technologie smartwatcha ukryte są wewnątrz. W przeciwieństwie do smartwatcha, hybrydowy smartwatch nie wyświetla tekstu, ale wydaje dźwięk/wibracje po otrzymaniu powiadomienia. Więc jeśli chcesz funkcjonalności, ale nie „typowego wyglądu” smartwatcha, jest to idealny wybór.

Kup damski smartwatch na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Nasi pracownicy Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.