Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Paski

NATO-bands

Paski do zegarków NATO nie są czymś nowym, są od lat używane przez armię brytyjską. Jest tak, ponieważ w tym typie zegarka pasek jest przymocowany do koperty za pomocą sprężynek dzięki czemu nie może się on przypadkowo poluzować się na nadgarstku. Niezwykle odpowiednie do operacji wojskowych! W życiu codziennym pasek NATO ma również wiele zalet. Na przykład ten typ paska zegarka jest wykonany z tkanego nylonu, który nie rozciąga się, gdy zmoknie, a także szybko wysycha. Ponadto komfort noszenia jest wysoki - pasek nie zawiera twardych części i gładko przylega do nadgarstka - a czyszczenie jest szybkie i łatwe.

309 paski do zegarków

Różne typy pasków NATO

Paski do zegarków NATO są dostępne w różnych szerokościach, kolorach i materiałach. Na przykład w naszym asortymencie mamy paski 20 mm i 24 mm wykonane z materiałów takich jak skóra i tkaniny. Zwróć uwagę na różnicę w montażu - na przykład dostępne są paski z mocowaniami prostymi i bez nich. Masz trudności ze znalezieniem takiego paska, który pasuje do Twojego obecnego zegarka? Postępuj zgodnie z instrukcjami w naszej wyszukiwarce pasków i znajdź idealny pasek do zegarka NATO łatwo i szybko.

Kup pasek nato na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online markowych zegarków, gdzie wiedza ekspercka i obsługa klienta są najważniejszą wartością. Potrzebujesz pomocy? Nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Twój telefon lub mail.