Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Paski

Paski

Paski do zegarków NATO nie są czymś nowym, są od lat używane przez armię brytyjską. Jest tak, ponieważ w tym typie zegarka pasek jest przymocowany do koperty za pomocą sprężynek dzięki czemu nie może się on przypadkowo poluzować się na nadgarstku. Niezwykle odpowiednie do operacji wojskowych! W życiu codziennym pasek NATO ma również wiele zalet. Na przykład ten typ paska zegarka jest wykonany z tkanego nylonu, który nie rozciąga się, gdy zmoknie, a także szybko wysycha. Ponadto komfort noszenia jest wysoki - pasek nie zawiera twardych części i gładko przylega do nadgarstka - a czyszczenie jest szybkie i łatwe.

164 paski do zegarków

Różne typy pasków NATO

Paski do zegarków NATO są dostępne w różnych szerokościach, kolorach i materiałach. Na przykład w naszym asortymencie mamy paski 20 mm i 24 mm wykonane z materiałów takich jak skóra i tkaniny. Zwróć uwagę na różnicę w montażu - na przykład dostępne są paski z mocowaniami prostymi i bez nich. Masz trudności ze znalezieniem takiego paska, który pasuje do Twojego obecnego zegarka? Postępuj zgodnie z instrukcjami w naszej wyszukiwarce pasków i znajdź idealny pasek do zegarka NATO łatwo i szybko.

Kup pasek nato na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online markowych zegarków, gdzie wiedza ekspercka i obsługa klienta są najważniejszą wartością. Potrzebujesz pomocy? Nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Twój telefon lub mail.