Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
zegarki dla dzieci

Zegarki dla dzieci

Nie da się zbyt wcześnie zacząć uczyć dzieci odczytywania godziny. A może warto sprawić, że będzie to bardziej zabawa, używając super fajnego i kolorowego zegarka dla dzieci? Oczywiście istnieje mnóstwo marek, które skupiają się wyłącznie na produkcji zegarków dla dzieci, m.in. Flik Flak i Garonne Kids. Wybór jest ogromny!

371 zegarki

Ponieważ większość zegarków dla dzieci ma plastikowy lub gumowy pasek, w większości przypadków są one wodoodporne, nie musisz się martwić, czy przetrwają wizytę na placu zabaw, ulewę lub przejażdżkę rowerem. Potrafią przyjąć każde lanie. A jeśli Twój syn lub córka mają zegarek dziecięcy z materiałowym paskiem, możesz go nawet wyprać w pralce. Krótko mówiąc, idealny kumpel. 

Zakup zegarka dla dzieci

Mastersintime.pl oferuje szeroką gamę zegarków dziecięcych zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Analogowy lub cyfrowy, z silikonowym lub plastikowym paskiem, fajny lub uroczy - mamy kilka marek zegarków, które mogą zaspokoić te potrzeby. Co powiesz na kolorowy zegarek Swatch, fajny zegarek Casio lub sportowy model Lorus? Który zegarek jest na tyle fajny, aby pokazać się z nim w szkole?

Kup zegarek dla dzieci online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.