Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
 zegarki

Zegarki dla dzieci

Nigdy nie jest za wcześnie, żeby dzieci rozpoczęły naukę odczytywania godziny. I dlaczego nie uczynić tego trochę fajniejszym, robiąc to na super fajnym lub po prostu niezwykle kolorowym zegarku dla dzieci? Ponieważ większość zegarków dziecięcych jest często wyposażona w plastikową lub gumową opaskę, a w niektórych przypadkach są nawet wodoodporne, nigdy nie musisz się martwić, czy przetrwają wizytę na placu zabaw, ulewę lub przejażdżkę rowerem. Mogą też wytrzymać uderzenia. A jeśli Twój syn lub córka ma zegarek dziecięcy z paskiem z tkaniny, można go nawet prać w pralce. Krótko mówiąc, idealny kumpel. Chcesz dopasować się do swojego maleństwa? Nawet to jest możliwe. Sprawdź kolekcję Ice-Watch, aby zobaczyć podobny wariant. Oczywiście istnieje również wiele marek, które koncentrują się wyłącznie na produkcji zegarków dla dzieci, w tym Flik Flak i Garonne Kids. Czy potrafisz dokonać wyboru?

326 zegarki

Zakup zegarka dla dzieci

Mastersintime.pl oferuje szeroką gamę zegarków dziecięcych zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Analogowy lub cyfrowy, z silikonowym lub plastikowym paskiem, fajny lub uroczy - mamy kilka marek zegarków, które mogą zaspokoić te potrzeby. Co powiesz na kolorowy zegarek Swatch, fajny zegarek Casio lub sportowy model Lorus? Który zegarek jest na tyle fajny, aby pokazać się z nim w szkole?

Kup zegarek dla dzieci online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.