Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Olympic zegarki

Olympic zegarki

Zegarki Olympic zostały stworzone przez Izaac Arbeid w 1956. Od tamtego momentu marka urosła do trwałej wartości w przemyśle zegarków i biżuterii. Dzięki doskonałemu stosunkowi wartości do ceny, trzyletniej gwarancji i jakości wzornictwa, zegarki Olympic są dla każdego.

Popularne wyszukiwane hasła: Meskie, Damskie, Sport en Premium.

104 zegarki

Holenderskie zegarki najwyższej jakości 

Olympic to tradycyjna holenderska marka zegarków, która produkuje niedrogie modele dobrej jakości. Marka nie inwestuje w nowości, ale opiera swoje projekty na klasycznych zegarkach w różnych stylach; od sportowych chronografów, po klasyczne zegarki damskie i nowoczesne zegarki dizajnerskie.

Instrukcja 

Kupiłeś zegarek Olympic i zgubiłeś instrukcję? W informacjach o mechanizmie Twojego zegarka na tej stronie znajdziesz link do instrukcji obsługi.

Gwarancja i wymiana baterii

Marka Olympic oferuje 3-letnią gwarancję producenta na niemal wszystkie modele. Obejmuje ona mechanizm, ale nie szkiełko czy pasek zegarka, które się zużywają. Nie obejmuje również baterii zegarka. Bateria większości zegarków kwarcowych wytrzymuje około 1,5 – 2 lat, w zależności od użytkowania. Jeśli chcesz wymienić baterię, zleć to oficjalnemu sprzedawcy zegarków Olympic lub certyfikowanemu zegarmistrzowi. Będziesz miał pewność, że po wymianie baterii zegarek będzie nadal wodoodporny.

Website example location manual download