Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Minimalist watches for women

Minimalistische horloges dames

Czy lubisz stylowe zegarki damskie ale bez zbytniego zwracania uwagi na siebie? Minimalistyczny zegarek prawdopodobnie idealnie pasuje do Twoich życzeń. Ten typ zegarka jest często doskonale zaprojektowany i wykonany z najlepszych materiałów. Ponadto użycie kreseczek zamiast cyfr jest często charakterystyczne dla tarcz takich zegarków. Nie oczekuj żadnych dodatkowych funkcji, wyświetlanie czasu jest najważniejsze w tego rodzaju damskim zegarku. Dodatkowa zaleta - elegancki, ale minimalistyczny design sprawia, że ten zegarek można nosić z niemal każdym strojem i przy każdej okazji.

245 zegarki

Minimalistyczny niekoniecznie oznacza standardowy

Minimalistyczne damskie zegarki są dostępne w kolorze złotym i srebrnym, a także ze skórzanymi i metalowymi paskami. Istnieją jednak niebieskie modele lub minimalistyczne zegarki z silikonowym paskiem do zegarków. Minimalistyczny z pewnością nie musi oznaczać standardu lub nudy. Typowe jest to, że ten typ zegarka jest często projektowany przez duńskich projektantów. Część naszej kolekcji obejmuje marki zegarków, takie jak Danish Design i Jacob Jensen. Również Cluse i Skagen są znane ze swojej kolekcji minimalistycznych zegarków. Ponieważ marki te stale odnawiają swoje kolekcje, wybór pozostaje ogromny i pomimo minimalistycznego wzornictwa możesz ciągle zmieniać styl.

Kup minimalistyczny damski zegarek na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Twój telefon lub mail.