Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Ceramiczne zegarki

Jeśli szukasz zegarka, który wytrzyma uderzenia, idealnym wyborem będzie zegarek ceramiczny. Jedną z najważniejszych jego cech jest to, że jest on zarówno odporny na zarysowania, jak i na zużycie - ze względu na twardość materiału. Ponadto zegarek ceramiczny jest idealną opcją dla osób, które zwykle cierpią na reakcję alergiczną. Dzieje się tak, ponieważ w przeciwieństwie do zegarka metalowego możesz nosić ten typ zegarka bez obaw. Co więcej zegarki ceramiczne są trwałe (nie ma na nie wpływu światło słoneczne), nawet jeśli nosisz go codziennie, a komfort noszenia jest bardzo wysoki. Czy następnym Twoim zakupem będzie zegarek ceramiczny?

28 zegarki

Kup zegarek ceramiczny

Kiedy spojrzysz na naszą kolekcję zegarków ceramicznych, prawdopodobnie od razu zauważysz jedną rzecz: większość z nich jest czarna lub biała, w odcieniach ceramiki wiernie oddających kolory. Nie oznacza to jednak, że zegarek ceramiczny musi być nudny! W rzeczywistości marki takie jak GC i Michael Kors mają w swojej kolekcji piękne modele zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Z pewnością są wyjątki! Na przykład w kolekcji Michael Kors można wybrać model z jasnoróżowym ceramicznym paskiem, a GC ma w swojej kolekcji całkowicie niebieski. Niezależnie od tego, jaki kolor lub model wybierzesz, odważymy się zagwarantować, że będziesz cieszyć się swoim ceramicznym zegarkiem przez wiele lat.

Kup zegarek ceramiczny online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klietna i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.