Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Aerowatch zegarki

Aerowatch zegarki

Aerowatch is an independent Swiss watch manufacturer. The Aerowatch collection contains both wrist watches and pocket watches for men and women. Modern horology and attention to detail are the main features of this competitive brand, rooted in over a century of experience.

278 produktuów

Marka Aerowatch powstała w 1910 roku w La Chaux-de-Fonds i miała aspiracje byciem symbolem nowoczesności. Angielska nazwa wskazywała na chęć eksportu produktu związanego z lotnictwem (w tamtym okresie prężnie rozwijającego się biznesu). Okres I wojny światowej był trudny, ale dzięki oryginalnemu marketingowi firma mogła kontynuować działalność. W 1942 roku została sprzedana Maxime'owi Crevoisierowi, który kontynuował pracę nad marką w Neuchâtel. Firma specjalizowała się w produkcji zegarków kieszonkowych i modeli w wisiorkach. W 2001 roku syn Maxime sprzedał firmę rodzinie Bolzli. W 2005 roku firma zaprezentowała kolekcję zegarków inspirowanych starymi modelami kieszonkowymi i nazwała tę linię „1942”. Obecnie produkty marki są sprzedawane w ponad 120 krajach, oferując wysokiej jakości zegarki w konkurencyjnych cenach.