Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Men's quartz watches

Quartz watches for men

Męski zegarek kwarcowy. Co to za zegarek? Zegarki kwarcowe były pierwszymi zegarkami wykorzystującymi energię elektryczną. Dzięki baterii napięcie elektryczne jest wysyłane do „kryształów kwarcu”, które są wmontowane w mechanizm. Napięcie to powoduje wibrowanie kryształów, po czym wibracje te są przekazywane do mechanizmu rozrządu. Ponieważ kryształy kwarcu zawsze wibrują z tą samą częstotliwością, transmitowany jest tylko jeden ruch na sekundę. Możesz więc mieć pewność, że jeśli wybierzesz męski zegarek kwarcowy, jbędzie on niezwykle precyzyjny.

2512 zegarki

Różne kwarcowe zegarki dla mężczyzn

Męskie zegarki kwarcowe są dostępne w różnych kolorach, materiałach i od różnych marek. W naszym asortymencie posiadamy zegarki kwarcowe takich marek jak Michael Kors, Edox, Casio, Davis i Fossil. Niezależnie od tego, czy szukasz męskiego zegarka kwarcowego z brązowym skórzanym paskiem, czy też kompletnego złotego modelu, trafiłeś we właściwe miejsce.

Kup męski kwarcowy zegarek na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Nasi pracownicy Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.