Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Police zegarki

Police zegarki

Police jest rebeliancką marką stylu życia z szeroką gamą akcesoriów modowych, włączają zegarki. Zegarki Police mają nieustępliwą aurę gwiazdy rocka. Nasza kolekcja Police pokazuje wszystkie znamiona czyniące markę tak popularną; praktycznie za duże cyfrowe zegarki i imponujące zegarki modowe o nietypowych kształtach, dekorowane tarcze i wysadzane skórzane paski.

70 zegarki

Męskie zegarki Police 

Kolekcja zegarków marki Police składa się głównie z solidnych zegarków męskich. Od dużych zegarków z wieloma strefami czasowymi po zegarki cyfrowe i słynne modele z czaszką. Niezależnie od tego, jaki rodzaj zegarka Police wybierzesz, każdy egzemplarz jest prawdziwą deklaracją, której nie można zignorować.

Specjalne i limitowane edycje

Marka Police regularnie wypuszcza zegarki w specjalnych lub limitowanych edycjach, np. zegarek inspirowany Batmanem. 

Mastersintime.pl oficjalny dealer zegarków Police

Mastersintime.pl jest oficjalnym sprzedawcą zegarków Police. Oznacza to, że możesz się z nami skontaktować nie tylko w sprawie zegarków tej marki, ale także w sprawie napraw gwarancyjnych, wymiany baterii i pasków do zegarków Police watch bands.

Zegarek z czaszką Police

Zegarek z czaszką Police

Zegarek Police rotorcrom

Zegarek Police Rotorcrom

Zegarek Police Batman

Zegarek Police Batman