Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki w kolorze różowego złota

Różowe złoto jest coraz częściej spotykane w kolekcjach zegarków takich marek jak Michael Kors, Fossil, Guess, Armani i Diesel. Ale różowe złoto? Skąd to się bierze? Czyste złoto ma zasadniczo żółty kolor, ale złoto często zawiera inne (szlachetne) metale, w tym srebro i miedź. Im wyższy procent miedzi, tym bardziej czerwone złoto - różowe złoto.

458 zegarki

Męskie i damskie zegarki w kolorze różowego złota

Zegarki w kolorze różowego złota można znaleźć nie tylko w kolekcjach damskich zegarków, ale są również dostępne dla mężczyzn. Tam, gdzie damski zegarek w kolorze różowego złota  zapewnia kobiecy, romantyczny wygląd, ten sam kolor dla mężczyzn może zapewnić elegancki i biznesowy wygląd. Ponadto zegarek w kolorze różowego złota nie zawsze oznacza, że cały zegarek ma ten kolor. Co powiesz na zegarek z kopertą w takim kolorze, ale z brązowym skórzanym paskiem? A może metalowa bransoleta z różowego złota z czarną tarczą? Wszystkie te odmiany mogą nadać temu samemu zegarkowi zupełnie inny wygląd.

Kup zegarek w kolorze różowego złota Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Nasi pracownicy Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.