Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Diesel zegarki

Diesel zegarki

Zegarki Diesel mają ten sam mocny i odważny wygląd, co dżinsy, od których marka zaczynała. Diesel jest najbardziej znany z zegarków Oversized XL z wieloma tarczami, ale ma więcej do zaoferowania w przypadku swoich modeli biznesowych i sportowych. Od zegarków cyfrowych po chronografy. Fajne jest to, że każdy zegarek Diesel ma swój własny charakter z zaskakującym dizajnem; Czy odważysz się zmierzyć z Dieselem?

Popularne wyszukiwane hasła: Damskie, Meskie, Klasyczne en Xl.

24 zegarki

Różne modele zegarków Diesel

W naszej kolekcji marki Diesel znajdziesz zarówno klasyczne, jak i nowoczesne zegarki. Linia Classic zawiera głównie zegarki (męskie), które stanowią podstawę całej kolekcji Diesel Watch. Można tu znaleźć na przykład modele Baby Chief, Rasp i Griffed, których średnica może wahać się od 35 do 50 milimetrów.
Jeśli szukasz bardzo dużego zegarka, zdecydowanie dla Ciebie jest linia Diesel XL. Znajdziesz w niej zegarki o średnicy 45 milimetrów lub większej, w tym popularne modele Mega Chief i Mr. Daddy.
Na koniec, jeśli lubisz gadżety techniczne, sprawdź cyfrowe zegarki Diesel, na przykład Crusher lub cyfrowa wersja modelu Master Chief.

Niezależnie od tego, czy wolisz złoty, srebrny, czerwony, szary czy czarny zegarek Diesel ze skórzanym lub metalowym paskiem, pomyśleliśmy o każdym życzeniu i stylu — zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Który model jest Twoim ulubionym?