Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki szkieletowe

skeleton watches banner

Zegarek szkieletowy to zwykle zegarek mechaniczny lub automatyczny, którego mechanizm (lub jego część) - ruchome części i łożyska - jest widoczny przez tarczę (i tył koperty). I nie bez powodu! Mechanizm zegarka szkieletowego jest często tak pięknie grawerowany, że byłoby prawie wstydem, gdyby nie był widoczny. Należy pamiętać, że pomimo tego, że mechanizm jest widoczny, zegarki, w których przezroczysta jest wyłącznie tylna część koperty nie są nazywane szkieletowymi.

163 zegarki

Niezwykłe zegarki szkieletowe

Ponieważ zegarek szkieletowy jest rodzajem zegarka, który istnieje od tak dawna, modele zarówno damskie, jak i męskie, są często stylowe i tradycyjne. Widać to na przykład w modelach szkieletowych marek takich jak Festina i Bulova. Ale oprócz tych stylowych modeli w naszej kolekcji znajduje się również wiele nowoczesnych i specjalnych zegarków szkieletowych. A co z modelami Maserati? Każda ich część przyciąga wzrok. Jeśli wolisz nieco bardziej sportowy styl, to modele szkieletowe Fossil mogą być dla Ciebie idealne. Bez względu na to, którą markę wybierzesz, na pewno zrobisz wrażenie szkieletowym zegarkiem na ręce.

Kup zegarek szkieletowy online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.