Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki szkieletowe

skeleton watches banner

Zegarek szkieletowy pokazuje kunszt zegarmistrzowski, zapewniając wgląd w działanie mechanizmu, w tym mostki, koła zębate i łożyska. To prawdziwy rodzaj zegarka dla miłośników technologii i rzemiosła, który szybko się nie znudzi. Przejrzyj naszą ofertę specjalnych zegarków szkieletowych dla mężczyzn i kobiet, najlepszych marek, takich jak Aerowatch, Edox, Fossil i Maserati.

146 zegarki

Co to jest zegarek szkieletowy?

Zegarek szkieletowy to (zwykle) zegarek mechaniczny lub automatyczny, którego cały mechanizm jest widoczny przez tarczę i tył koperty. Widzisz szkielet zegarka, ponieważ możesz przez niego patrzeć. Nie dzieje się tak bez powodu. Oprócz tego, że dają dobre pojęcie o tym, jak działa zegarek, mechanizmy zegarków szkieletowych są często pięknie wygrawerowane, tak że niemal szkoda byłoby, gdyby nie były widoczne. Chociaż zegarek kwarcowy zawiera mniej ruchomych części, istnieją również zegarki szkieletowe z mechanizmem kwarcowym. Dostępne są na przykład przezroczyste zegarki Swatch, przez które widać ich mechanizm.

Zegarki szkieletowe znanych marek w Mastersintime.pl

Ponieważ zegarek szkieletowy to rodzaj zegarka, który istnieje na rynku od długiego czasu, projekty zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet są często stylowe i tradycyjne. Widać to chociażby po modelach takich marek jak Festina czy Bulova. Oprócz tych stylowych modeli w naszej kolekcji znajdziesz także wiele nowoczesnych i wyjątkowych zegarków szkieletowych, we wszystkich przedziałach cenowych, zaczynających się od około 100 EUR.
Co powiecie na przykład na zegarki szkieletowe Maserati? Każdy z nich naprawdę przyciąga wzrok. Jeśli wolisz bardziej sportowy styl, zegarki szkieletowe Fossil mogą być w sam raz dla Ciebie. Niezależnie od tego, jaką markę wybierzesz, mając szkieletowy zegarek na nadgarstku, z pewnością zrobisz wrażenie.

Kup zegarek szkieletowy online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest internetowym specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza specjalistyczna są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.