Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Bulova watches

Bulova zegarki

Zegarki Bulova są znane od 1875 roku ze względu na swoją precyzję, innowacyjność i szeroką gamę modeli, w których nacisk kładzie się głównie na dokładność pomiaru czasu. Najbardziej znanym modelem Bulova jest Accutron, prekursor zegarka kwarcowego, wprowadzony na rynek w 1960 roku. Szczególną cechą tego modelu w tym czasie był fakt, że był zasilany baterią i że tykał znacznie szybciej niż tradycyjny zegarek . Spowodowało to uprzednio niemożliwe odchylenie (a tym samym większą precyzję). Accutron stracił nieco popularność, gdy na rynek trafiły korzystne zegarki kwarcowe z Dalekiego Wschodu. Obecnie jest popularnym modelem vintage.
Następcą Accutrona jest Precisionist, niezwykle dokładny zegarek kwarcowy, który może być używany jako zegarek do nurkowania ze względu na jego wysoką wodoodporność. Jedną z cech tego modelu jest płynnie przesuwająca się wskazówka sekundowa zamiast tykającej. Zwykle jest to cecha zegarka automatycznego i dlatego jest to tak wyjątkowe! Oprócz Precisionist mamy w naszej kolekcji Marine Star i Curv. Szczególnie Bulova Curv to efektowny model - chronograf z zakrzywioną kopertą idealnie pasujący do nadgarstka.

Popularne wyszukiwane hasła: Damskie, Meskie, Curv, Archive Series, Marine Star, Precisionist, Accutron en Classic.

74 zegarki

Szeroki wybór modeli

Zegarki Bulova mogą być eleganckie, klasyczne, nowoczesne lub sportowe. Najważniejsze jest to, że zegarki tej marki zawsze mają luksusowy wygląd. Niezależnie od tego, czy wybierzesz model ze skórzanym, stalowym czy gumowym paskiem - zegarek Bulova nigdy nie zawodzi.