Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Lorus zegarki

Lorus Dzieci zegarki

Szukasz stylowego zegarka dziecięcego o dobrej relacji ceny do jakości? Sprawdź naszą kolekcję zegarków Lorus Kids. Niezależnie od tego, czy wolisz zegarek analogowy, ponieważ Twój syn lub córka właśnie nauczyli się odczytywać czas, czy cyfrowy zegarek - Lorus Kids jest najbardziej odpowiednią opcją - każde życzenie jest brane pod uwagę. Dodatkowo większość modeli posiada silikonową opaskę, która nie tylko zapewnia wysoki komfort noszenia, ale także wysoki stopień wodoodporności. Jest więc całkowicie dziecio-odporny!

17 zegarki

Mocne i słodkie zegarki Lorus Kids

Kolekcja zegarków Lorus Kids jest tak różnorodna, że istnieje duża szansa, że Twój maluch będzie zachwycony nowym modelem. Co powiesz na fajny czarny model cyfrowy? A może analogowy zegarek Lorus Kids w kolorze niebieskim lub szarym? Oczywiście są też bardziej kolorowe modele, w tym biały zegarek z różowymi kwiatami czy różowy zegarek z kotkami na pasku . Czy już zdecydowałeś, który zegarek Lorus Kids wybrać?

Kup zegarek Lorus Kids online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.