Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Casio zegarki

Casio zegarki

Marka Casio, założona w 1946 roku, jest i wciąż pozostaje, jedną z wiodących marek zegarków w dziedzinie innowacji i technologii. Firma ta była jedną z pierwszych, która rozpoczęła produkcję zegarków kwarcowych. Najbardziej znaną innowacją Casio był słynny zegarek z kalkulatorem z lat 70-tych. W latach 80.-tych Casio stał się nieśmiertelny dzięki wstrząsoodpornym modelom Casio G-Shock i Baby-G. Ponadto, był jednym z pierwszych producentów zegarków synchronizowanych radiowo. Ciekawostką jest, że Casio Edifice jest sponsorem wyścigowego teamu Scuderia Alpha Tauri.

Popularne wyszukiwane hasła: Sport, Synchronizowane radiowo, Dzieci, Damskie, Meskie, Zlote, Srebrne, Cyfrowe, Bluetooth, Kalkulator, Pro Trek, Kolekcja, Retro en Vintage.

221 zegarki

Innowacyjność i technologia

Jeśli wybierzesz zegarek Casio masz gwarancję stylowego wyglądu, innowacyjnych funkcji i wysokiej jakości materiałów wykonania. Dotyczy to zarówno modeli męskich, jak i damskich. Zegarki damskie Casio charakteryzują się stylowymi wzorami, modnymi akcentami i tradycyjnym rzemiosłem. Zegarki Casio dla mężczyzn są rozpoznawalne głównie dzięki finezji technicznej, funkcjonalności i innowacyjnemu wzornictwu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz złoty czy srebrny zegarek, model retro lub nowoczesny, stalowy lub skórzany pasek - różnorodność modeli Casio zapewnia odpowiedni zegarek dla każdego.