Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Casio zegarki

Casio zegarki

Marka Casio, założona w 1946 roku, jest i wciąż pozostaje, jedną z wiodących marek zegarków w dziedzinie innowacji i technologii. Firma ta była jedną z pierwszych, która rozpoczęła produkcję zegarków kwarcowych. Najbardziej znaną innowacją Casio był słynny zegarek z kalkulatorem z lat 70-tych. W latach 80.-tych Casio stał się nieśmiertelny dzięki wstrząsoodpornym modelom Casio G-Shock i Baby-G. Ponadto, był jednym z pierwszych producentów zegarków synchronizowanych radiowo. Ciekawostką jest, że Casio Edifice jest sponsorem wyścigowego teamu Scuderia Alpha Tauri.

Popularne wyszukiwane hasła: Sport, Synchronizowane radiowo, Dzieci, Damskie, Meskie, Zlote, Srebrne, Cyfrowe, Bluetooth, Kalkulator, Pro Trek, Kolekcja, Retro en Vintage.

192 zegarki

Innowacyjność i technologia

Jeśli wybierzesz zegarek Casio masz gwarancję stylowego wyglądu, innowacyjnych funkcji i wysokiej jakości materiałów wykonania. Dotyczy to zarówno modeli męskich, jak i damskich. Zegarki damskie Casio charakteryzują się stylowymi wzorami, modnymi akcentami i tradycyjnym rzemiosłem. Zegarki Casio dla mężczyzn są rozpoznawalne głównie dzięki finezji technicznej, funkcjonalności i innowacyjnemu wzornictwu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz złoty czy srebrny zegarek, model retro lub nowoczesny, stalowy lub skórzany pasek - różnorodność modeli Casio zapewnia odpowiedni zegarek dla każdego.

Kup zegarek Casio na Mastersintime.pl

Na Mastersintime.pl znajdziesz wyłącznie 100% oryginalne markowe paski. Nie tylko najnowsze modele, ale też starsze. Tak szeroki wybór zapewnia, że jest ogromna szansa, że znajdziesz idealny pasek pasujący do Twojego zegarka.