Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Certina zegarki

Od ponad 130 lat szwajcarscy zegarmistrzowie marki Certina są zaangażowani w tworzenie niezawodnych, dokładnych i innowacyjnych zegarków. Znajduje to odzwierciedlenie w koncepcji Double Security, która zapewnia ekstremalną odporność na wstrząsy i wodę, wprowadzoną w 1959 r. i symbolizowaną przez symbol żółwia w logo Certina. Do dziś jest to podstawą sportowego i innowacyjnego ducha, który sprawia, że Certina jest ulubioną szwajcarską marką zegarków zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Popularne wyszukiwane hasła: DS-2, DS Action, DS Podium, DS Caimano, DS+, DS-1, DS-6, DS-8, DS PH en DS.

144 zegarki

Szeroki wybór zegarków Certina

Nasza oferta zegarków Certina obejmuje kilka kolekcji dla kobiet i mężczyzn, w tym linie Sport, Urban i Aqua. Każda kolekcja znana jest ze swoich specyficznych funkcjonalności, zalet i stylu. Dlatego wybór modelu zależy również od tego, co uważasz za ważne. Chciałbyś na przykład sportowy model z metalowym paskiem czy też klasyczny chronograf ze skórzanym paskiem? Podoba Ci się neutralna tarcza, czy może mieć kolor niebieski lub zielony? Niezależnie od tego, jaki zegarek Certina wybierzesz, jakość i innowacyjność sprawią, że nie będziesz żałować zakupu. Wybrałeś już?