Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Certina

Certina zegarki

Od ponad 130 lat szwajcarscy zegarmistrzowie marki Certina są zaangażowani w tworzenie niezawodnych, dokładnych i innowacyjnych zegarków. Znajduje to odzwierciedlenie w koncepcji Double Security, która zapewnia ekstremalną odporność na wstrząsy i wodę, wprowadzoną w 1959 r. i symbolizowaną przez symbol żółwia w logo Certina. Do dziś jest to podstawą sportowego i innowacyjnego ducha, który sprawia, że Certina jest ulubioną szwajcarską marką zegarków zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Popularne wyszukiwane hasła: Urban, Sport, Heritage en Aqua.

157 zegarki

Szeroki wybór zegarków Certina

Nasza oferta zegarków Certina obejmuje kilka kolekcji dla kobiet i mężczyzn, w tym linie Sport, Urban i Aqua. Każda kolekcja znana jest ze swoich specyficznych funkcjonalności, zalet i stylu. Dlatego wybór modelu zależy również od tego, co uważasz za ważne. Chciałbyś na przykład sportowy model z metalowym paskiem czy też klasyczny chronograf ze skórzanym paskiem? Podoba Ci się neutralna tarcza, czy może mieć kolor niebieski lub zielony? Niezależnie od tego, jaki zegarek Certina wybierzesz, jakość i innowacyjność sprawią, że nie będziesz żałować zakupu. Wybrałeś już?

Kup zegarek Certina online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz ready? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.