Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Festina zegarki

Festina zegarki

Festina to znana marka zegarków, która ma swoje korzenie w świecie sportu. Marka od dawna jest sponsorem i oficjalnym chronometrażystą wydarzeń kolarskich, takich jak Tour de France i Giro d'Italia, co znajduje odzwierciedlenie w corocznej kolekcji chronografów Chronobike. Ale zegarki Festina mają do zaoferowania znacznie więcej: od eleganckich zegarków damskich po stylowe zegarki męskie i specjalne zegarki dla dzieci.

269 produktuów

Zegarki Festina, zrodzone w Szwajcarii, rozwinięte w Hiszpanii

Marka Festina została założona w 1902 roku w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii. Jest zatem pierwotnie szwajcarską marką zegarków. Jednak w 1984 roku Festina trafiła w ręce hiszpańskiego przedsiębiorcy Miguela Rodrigueza. Jako założyciel marki zegarków Lotus w 1981 roku zdobył już pierwsze szlify w branży zegarkowej i pod jego kierownictwem Festina stała się globalną marką, w której największe znaczenie mają innowacja i jakość.
A nawet jeszcze dzisiaj marka nadal ma w swojej kolekcji serię zegarków Swiss Made.

Cechy zegarków Festina

Sportowy, elegancki styl i czyste rzemiosło to główne cechy zegarków Festina. Dzięki zastosowaniu ekskluzywnych materiałów, takich jak ceramika, tytan i szafirowe szkiełko, zegarki Festina są wyjątkowo modne i trwałe przy dobrym stosunku ceny do jakości.

Zegarki Festina dla mężczyzn, kobiet i dzieci

Nasza kolekcja zegarków Festina składa się głównie z zegarków męskich takich jak światowej sławy seria Festina Chronobike. Ponadto marka ma też piękną kolekcję damskich zegarków.
Szukasz fajnego prezentu? Mamy różne zestawy upominkowe Festina, zawierające zegarek i dodatek, taki jak pasek do zegarka.

Zegarki dziecięce Festina

Czy wiesz, że Festina ma też kolekcję zegarków dziecięcych? Linia Festina Junior składa się z solidnych i wytrzymałych zegarków dla dzieci i nastolatków, które pod względem stylu przypominają „dorosłe” modele Festina, ich jakość nie jest jednak mniejsza. Dzięki metalowym paskom i wodoodporności do 5 ATM (nadają się do kąpieli pod prysznicem) zegarki te z pewnością wytrzymają każdą dziecięcą zabawę!