Daniel Wellington zegarki

Daniel Wellington zegarki

Zegarki marki Daniel Wellington są popularne od wielu lat i marka ta słusznie może być postrzegana jako prekursor trendu minimalizmu w zegarkach. Pierwsze zegarki marki Daniel Wellington miały wielokolorowe nylonowe paski NATO, ale obecnie są również dostępne ze skórzanymi i stalowymi paskami. Damskie i męskie, w różnych rozmiarach.

Damskie Meskie
5 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Płeć
Średnica
Tworzywo koperty
Kolor zegarka
Type Band
Cena
Powrót Filtr
 

Daniel Wellington and Filip Tysander

Marka Daniel Wellington wzięła swoją nazwę od… Daniela Wellingtiona! Ten prawdziwy Brytyjczyk nosi swój luksusowy zegarek vintage na pasku NATO. To, i jego umiejętność bycia zarówno gentlemanem, jak i zrelaksowanym i skromnym, zainspirowało twórcę marki Filipa Tysandera do nazwania swojej kolekcji na jego cześć. 

 

Minimalistyczne zegarki

Siła marki Daniel Wellington leży w prostocie. Wzornictwo jest minimalistyczne i wybór jest prosty: srebrno, złoto lub różowe złoto z białą lub czarną tarczą.

Ze względu na skromne wzornictwo zegareki marki Daniel Wellington są w zasadzie unisex, odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Chociaż kobiety zwykle wybierają zegarki o mniejszej wielkości do 35 mm, a mężczyźni - do 45 mm.

 

Od prostych pasków NATO do luksusowej skóry i metalu

Zainspirowane dawcą nazwy, zegarki te były początkowo sprzedane wyłącznie z różnymi paskami NATO. Paski te zostały pierwotnie opracowane dla brytyjskiej marynarki wojennej i wykonane są z nylonu. Ponieważ pasek nie jest przymocowany do obudowy zegarka lub bolców, można go łatwo zmienić i za każdym razem nadać mu inny wygląd.

Ale jest jeszcze kilka przepięknych skórzanych pasków Daniel Wellington w różnych kolorach, a nawet paski ze stali chirurgicznej, które jeszcze bardziej podkreślają minimalistyczny charakter zegarków.

 

Kup zegarek Daniel Wellington online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.