Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Tommy Hilfiger zegarki

Tommy Hilfiger zegarki

Tommy Hilfiger zbudował swoją markę jako hołd dla klasycznego amerykańskiego stylu. W 1999 Tommy Hilfiger rozpoczął projektowanie i sprzedaż zegarków. Są to stylowe zegarki z niepowtarzalnym stylem preppy i wpływami marynistycznymi. W naszym asortymencie znajdziesz różne zegarki Hilfiger dla kobiet and mężczyzn. Szukasz hybrydowych smartwatchy Tommy Hilfiger? Zobacz naszą ofertę.

156 zegarki

Zegarek Tommy Hilfiger: trendy & stylowy

Chcesz być trendy i stylowy? W takim razie wybierz jeden z naszej oferty zegarków Tommy HIlfiger.

Kolekcja Tommy Hilfiger składa się z zegarków kwarcowych i smartwatchy. Kolekcja zegarków kwarcowych zawiera chronografy i zegarki z datownikiem. Wybierz rodzaj tarczy, koperty i paska. U nas znajdziesz różne kolory, takie jak złoto, srebro lub różowe złoto. Możesz wybrać metalowy lub skórzany pasek.
Smartwatche mają inteligentne funkcje, takie jak pokazywanie powiadomień i mierzenie codziennych aktywności. Możesz również dostosować tarczę zegarka, tak by pasował do Twojego stylu.

Klasyczna amerykańska marka

Tommy Hilfiger to amerykańska firma zajmująca się modą i wzornictwem, oferująca luksusowe produkty dla nowoczesnych konsumentów, w tym odzież męskią, damską i dziecięcą, odzież sportową, dżins, akcesoria, biżuterię, zegarki, perfumy.
Osiemnastoletni Tommy rozpoczął od sprzedaży detalicznej. Kupił dżinsy w Nowym Jorku, spersonalizował je i odsprzedał w swoim własnym sklepie w rodzinnym mieście Elmira. PO zniszczeniu sklepu w huraganie rozpoczął studia ekonomiczne na uniwersytecie i otworzył wiele odnoszących sukcesy sklepów, w kórych rozpoczął projektowanie własnych kolekcji ubrań. W 1985 roku założył Tommy Hilfiger Corporation i wypuścił na rynek swoją pierwszą kolekcję mody męskiej. W 1999 roku rozpoczął projektowanie i sprzedaż zegarków - pasję, którą odziedziczył po ojcu zegarmistrzu.