Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki XXL: ponieważ czasem duże po prostu nie jest dość duże

XXL Watches Banner

Do połowy lat 90-tych zeszłego wieku średni rozmiar męskiego zegarka wynosił od 32 do 34 milimetrów. Zmieniło się to, gdy marka Cartier wypuściła męski zegarek o średnicy 38 milimetrów, który w tamtym czasie był postrzegany jako bardzo duży. Dziś jest zupełnie inaczej. 38 milimetrów średnicy jest teraz postrzegane jako „normalny rozmiar” dla damskiego zegarka, a nie bardzo duży zegarek dla mężczyzn. W Mastersintime.pl uważamy, że super zabawne jest obserwowanie, jak preferencje i standardy zmieniają się w czasie. Dla niektórych zegarek w dzisiejszych czasach nie może być zbyt duży. Na tej stronie zebraliśmy wszystkie zegarki o średnicy 45 milimetrów lub większej. Zegarki XXL!

182 zegarki

Zakup zegarka XXL

Kilka marek oferuje duże, bardzo duże lub XXL zegarki o rozmiarach nawet ponad 60 milimetrów. Biorąc pod uwagę rozmiar nadgarstka, zdecydowana większość kolekcji dużych zegarków skierowana jest do mężczyzn, do wyboru są takie marki jak: G-Shock, Casio i Diesel. Niezależnie od tego, czy szukasz zegarka XXL z brązowym skórzanym lub silikonowym paskiem, zegarka cyfrowego, analogowego, czy może smartwatcha XXL - wybór jest ogromny.

Kup zegarek XXL online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.