Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki XXL: ponieważ czasem duże po prostu nie jest dość duże

XXL Watches Banner

Do połowy lat 90-tych zeszłego wieku średni rozmiar męskiego zegarka wynosił od 32 do 34 milimetrów. Zmieniło się to, gdy marka Cartier wypuściła męski zegarek o średnicy 38 milimetrów, który w tamtym czasie był postrzegany jako bardzo duży. Dziś jest zupełnie inaczej. 38 milimetrów średnicy jest teraz postrzegane jako „normalny rozmiar” dla damskiego zegarka, a nie bardzo duży zegarek dla mężczyzn. W Mastersintime.pl uważamy, że super zabawne jest obserwowanie, jak preferencje i standardy zmieniają się w czasie. Dla niektórych zegarek w dzisiejszych czasach nie może być zbyt duży. Na tej stronie zebraliśmy wszystkie zegarki o średnicy 45 milimetrów lub większej. Zegarki XXL!

167 zegarki

Zakup zegarka XXL

Kilka marek oferuje duże, bardzo duże lub XXL zegarki o rozmiarach nawet ponad 60 milimetrów. Biorąc pod uwagę rozmiar nadgarstka, zdecydowana większość kolekcji dużych zegarków skierowana jest do mężczyzn, do wyboru są takie marki jak: G-Shock, Casio i Diesel. Niezależnie od tego, czy szukasz zegarka XXL z brązowym skórzanym lub silikonowym paskiem, zegarka cyfrowego, analogowego, czy może smartwatcha XXL - wybór jest ogromny.

Kup zegarek XXL online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.