Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Garonne Kids zegarki

Garonne dla dzieci zegarki

Zegarki Garonne Kids to, jak sama nazwa wskazuje, to zegarki zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Wesołe kolory i zabawne wzory sprawiają, że nie tylko przyciągają uwagę, ale także ułatwiają naukę odczytywania czasu dzięki czytelnej tarczy. Ponadto zegarki te są odpowiednie dla osób w różnym wieku (a więc także dla fajnych dzieciaków, które już opanowały odczytywanie czasu), ponieważ duża część kolekcji jest dostępna w wielu rozmiarach.

53 zegarki

Kolorowe lub w spokojnych barwach zegarki Garonne Kids 

Zegarki Garonne Kids są dostępne w różnych wersjach na Mastersintime.pl. Co powiesz na fajny zegarek z samochodami w kolorze niebieskim lub czerwonym? A może wolisz biały ze skórzanym paskiem i jednorożcami? Dla prawdziwych fanów sportu w kolekcji są nawet zegarki sportowe. Krótko mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie. Który zegarek Garonne Kids przyciągnął Twoją uwagę?