Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Calvin Klein zegarki

Calvin Klein Damskie zegarki

Szykowny, wyrafinowany, elegancki, a jednocześnie efektowny - o to właśnie chodzi w damskim zegarku Calvin Klein. To nie tylko zegarek, który nosisz na nadgarstku, ale także biżuteria. Jednocześnie niezwykła staranność wykończenia zegarków Calvin Klein w połączeniu ze szwajcarskim mechanizmem zapewnia najwyższą jakość zegarka. Wszystko to razem gwarantuje, że dzięki zegarkowi Calvin Klein będziesz mieć ponadczasowy zegarek, na lata przyjemności w noszeniu go.

67 zegarki

Damskie zegarki Calvin Klein - wiele rodzajów

Bazą każdego damskiego zegarka Calvin Klein jest jego organiczną formą. W trakcie eksperymentów powstały najpiękniejsze modele. Na przykład duża część kolekcji damskiej Calvin Klein składa się z zegarków ze specjalnym paskiem. Co powiesz na skórzany pasek do zegarka z nadrukiem skóry węża? A może stalowy pasek zarówno w kolorze czarnym, jak i różowego złota? Calvin Klein rozumie, że nie jest to dla każdej kobiety. Dlatego w kolekcji znajdują się również modele damskie ze srebrnym lub złotym paskiem. Niezależnie od wybranego wariantu, damskie zegarki Calvin Klein dopełniają każdy strój - od klasycznego po współczesny - kompletny.

Kup damski zegarek Calvin Klein na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Twój telefon lub mail.