Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
watch battery

Baterie do zegarków

Zużycie energii przez większość zegarków kwarcowych jest bardzo niskie, więc bateria zegarka zwykle wystarcza na długo. Średnio 1-2 lata, w zależności od ilości funkcji zegarka. Jednak każda bateria zegarka wymaga kiedyś wymiany. W takim razie Mastersintime.pl jest właściwym miejscem dla Ciebie! W naszej szerokiej ofercie baterii do zegarków znajdziesz odpowiednią do każdego typu zegarka.

Która bateria jest w moim zegarku? 

Kiedy chcesz wymienić baterię w zegarku, ważne jest, aby wiedzieć, jaka bateria jest w zegarku. Na naszej stronie pod nagłówkiem „Informacje o mechanizmie” w specyfikacji zegarka podano, która oryginalna bateria jest używana w zegarku.

Instrukcja obsługi Twojego zegarka zazwyczaj opisuje również, która bateria jest odpowiednia do Twojego zegarka.

Uwaga: producenci używają różnych numerów/nazw dla tego samego typu baterii. Dlatego przy wszystkich sprzedawanych przez nas bateriach podajemy warianty numeru artykułu. Na przykład: R371 / SR920SW / SG6 / AG6. Oznacza to, że akumulator Renata R371 jest odpowiednikiem SR920SW, SG6 i AG6.

54 produktuów

Czy można samodzielnie wymienić baterię zegarka?

Baterię zegarka można wymienić samodzielnie. Uwaga - jeśli spróbujesz to zrobić samodzielnie, gdy zegarek jest jeszcze objęty gwarancją, gwarancja może zostać unieważniona, a wodoodporność nie będzie już gwarantowana.

Czy ma znaczenie, która marka baterii znajduje się w Twoim zegarku? 

Większość baterii do zegarków sprzedawanych przez Mastersintime.pl jest marki Renata. To solidna szwajcarska marka, której baterie wytrzymują długo i świetnie nadają się do stosowania w zegarkach. Dlatego renomowane marki, takie jak Tag HEUER i Breitling, umieszczają w swoich zegarkach baterie Renata.

Kup baterie do zegarka na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.