Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Boccia zegarki

Boccia zegarki

Jeśli szukasz wysokiej jakości zegarka, którym będziesz cieszyć się latami, a jednocześnie przyjaznego dla skóry, na pewno warto zajrzeć do naszej kolekcji zegarków Boccia. Zegarki Boccia Titanium mają tę wielką zaletę, że wszystkie modele, jak sama nazwa wskazuje, są wykonane z czystego tytanu. Dzięki temu są nie tylko lekkie i bardzo dobrze się noszą, ale również łatwo przyjmują temperaturę skóry. Ponadto są odporne na korozję i niezwykle mocne, więc głębokie rysy to rzadkość. Jeśli masz lekkie zadrapanie na zegarku Boccia, możesz je łatwo usunąć za pomocą suchej miękkiej ściereczki lub gumki do ścierania. Pielęgnując zegarek w ten sposób, możesz iść w nim przez lata i niezmiernie cieszyć się zakupem.

Popularne wyszukiwane hasła: Codzienne damskie en Klasyczne meskie.

141 zegarki

Zakup tytanowego zegarka Boccia Titanium

Zegarki Boccia można rozpoznać po stylowych, klasycznych i nowoczesnych wzorach z kilkoma zabawnymi elementami tu i ówdzie. Ponadto zróżnicowany asortyment gwarantuje, że uwzględniono wiele upodobań i istnieje duża szansa, że znajdzie się dla Ciebie odpowiedni model. Pomimo swojej różnorodności, Boccia zawsze dotrzymuje jednej obietnicy - jakości i przyjazności dla skóry. Niezależnie od tego, czy wybierzesz elegancki złoty damski zegarek z wąską kopertą, czy tarczą z masy perłowej, całkowicie wytrzymały model z tytanu, czy klasyczny męski zegarek ze skórzanym paskiem - każdy zegarek Boccia będzie miał cechy obiecane przez markę. Masz już swój ulubiony model?

Kup zegarek Boccia online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.