Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
watch-clasps

Zapięcia

Zapięcie zatrzaskowe, sprzączka - wszelkiego rodzaju terminy, które można wymieniać jednym tchem, mówiąc o rodzajach zapięć zegarków. Zegarek może mieć różne rodzaje zapięć, w tym zapięcia motylkowe, składane, MIlanese i sprzączki. Tutaj rodzaj zapięcia określa, w jaki sposób pasek zegarka powinien być przymocowany wokół nadgarstka. Ponadto rodzaj zamknięcia zegarka różni się również wyglądem i bezpieczeństwem. Na przykład zapięcie motylkowe jest często używane z ekskluzywnymi zegarkami w wyższych przedziałach cenowych lub zegarkami z metalowym paskiem. Składane zapięcie nigdy nie zsunie się z nadgarstka, ponieważ pasek tworzy całość.

320 produktuów

Pojedyncze zapięcie

Zapięcia zegarków są również dostępne oddzielnie na Mastersintime.pl. To dobrze się składa, kiedy to, któe teraz masz nie jest już tak atrakcyjne z powodu wielu zadrapań lub gdy wolisz inny kolor. W naszym asortymencie mamy składane klamry w kolorze (różowozłotym) złotym, srebrnym i czarnym. Możesz także wybrać liczbę milimetrów. Jeśli chcesz poznać właściwy rozmiar nowego zapięcia, zmierz swoje stare. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. W wielu przypadkach wystarczy wysłanie zdjęcia Twojego starego paska.

Kup zapięcie do zegarka na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.