Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
watch-clasps

Zapięcia

Zapięcie zatrzaskowe, sprzączka - wszelkiego rodzaju terminy, które można wymieniać jednym tchem, mówiąc o rodzajach zapięć zegarków. Zegarek może mieć różne rodzaje zapięć, w tym zapięcia motylkowe, składane, MIlanese i sprzączki. Tutaj rodzaj zapięcia określa, w jaki sposób pasek zegarka powinien być przymocowany wokół nadgarstka. Ponadto rodzaj zamknięcia zegarka różni się również wyglądem i bezpieczeństwem. Na przykład zapięcie motylkowe jest często używane z ekskluzywnymi zegarkami w wyższych przedziałach cenowych lub zegarkami z metalowym paskiem. Składane zapięcie nigdy nie zsunie się z nadgarstka, ponieważ pasek tworzy całość.

290 produktuów

Pojedyncze zapięcie

Zapięcia zegarków są również dostępne oddzielnie na Mastersintime.pl. To dobrze się składa, kiedy to, któe teraz masz nie jest już tak atrakcyjne z powodu wielu zadrapań lub gdy wolisz inny kolor. W naszym asortymencie mamy składane klamry w kolorze (różowozłotym) złotym, srebrnym i czarnym. Możesz także wybrać liczbę milimetrów. Jeśli chcesz poznać właściwy rozmiar nowego zapięcia, zmierz swoje stare. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. W wielu przypadkach wystarczy wysłanie zdjęcia Twojego starego paska.

Kup zapięcie do zegarka na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.