Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Swarovski zegarki

Swarovski zegarki

Damski zegarek marki Swarovski to błyszczący dodatek dla każdej kobiety. Każdy kryształek zegarka jest doskonały. Ponadczasowe kolory, takie jak różowe złoto, złoto i srebro w połączeniu z błyszczącymi kryształkami Swarovskiego nadają zegarkom luksusowy wygląd. Dostępne z klasycznymi metalowymi paskami, ale również z eleganckimi, skórzanymi. Zegarek Swarovski to najlepszy przyjaciel dziewczyny.

Popularne wyszukiwane hasła: Damskie.

38 zegarki

Historia marki Swarovski

Swarovski to marka kochana na całym świecie przez miliony ludzi od ponad stu lat. Austriacka marka znana jest ze swojej luksusowej, eleganckiej i błyszczącej biżuterii, figurek i zegarków. Z przyjemnością trafiłeś pod właściwy adres.

Marka Swarovski została założona w 1865 roku w Wattens w Austrii przez Daniela Swarovskiego. Ten natchniony jubiler miał maszynę do cięcia, któa cięła kryształy precyzyjniej niż można to było zrobić ręcznie. Jego wizja stworzenia diamentu dla każdego, jego pionierski duch i innowacyjne rozwiązania, sprawiły, że Swarovski stał się dzisiaj marką luksusową ale też przystępną cenowo.

Jeśli myślisz o marce Swarovski, myślisz oczywiście o eleganckim łabędziu. Logo to zostało zaprojektowane w 1989 roku przez Swarovskiego i od tego czasu jest używane we wszystkich rodzajach biżuterii i zegarkach marki. Swarovski produkuje również kryształki o szlifie diamentowym dla innych marek zegarków, kryształki te są używane we wszelkiego rodzaju produktach, w tym w biżuterii i zegarkach.

Ambasadorzy marki Swarovski

Marka Swarovski jest niezwykle atrakcyjna, dlatego wielu ambasadorów czeka w kolejce, aby stać się jej kolejną twarzą. Współpraca historyczna to z pewnością współpraca z Marilyn Monroe. Podczas wykonywania piosenki na urodziny prezydenta Johna F. Kennedy'ego Marilyn miała na sobie sukienkę składającą się wyłącznie z kryształków Swarovskiego. Swarovski był także stałym gościem wielkiego spektaklu Victoria Secret Show. Madonna od lat używa kryształów Swarovskiego w swoich strojach scenicznych. Ponad 5,3 miliona kryształów Swarovskiego było dotychczas wykorzystanych do jej kreacji.

Swiss Made (szwajcarskie)

Zegarki Swarovskiego łączą najlepsze z dwóch światów: wyrafinowaną precyzję szwajcarskiego zegarmistrzostwa i oszałamiające kryształki Daniela Swarovskiego. Nasza kolekcja zegarków damskich Swarovski oddycha luksusem i przepychem dzięki błyszczącym detalom i niezwykłymi kształtami lub kolorami.
Swiss Made oznacza, że co najmniej 60% zegarka wyprodukowano w Szwajcarii. Cecha jakości, która wciąż ma wiele prestiżu.

Nasza kolekcja damskich zegarków Swarovski

Kolekcję damskich zegarków Swarovski można ogólnie podzielić na trzy rodzaje, a mianowicie: codzienne zegarki z odrobiną szyku w liniach Daytime i City. Seksowne zegarki z maksymalnym blaskiem w liniach Crystalline i Cosmic Rock i eleganckich małych zegarkach koktajlowych (na przykład w linii Alia), które wyglądają jak biżuteria. Piękne kryształowe zegarki Swarovski są klejnotem samym w sobie i można je łączyć z inną biżuterią.