Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

paski do zegarków Skagen

Oryginalne wymienne paski zegarków Skagen

Sprawdź numer modelu na tyle koperty swojego zegarka. Znajdź numer modelu korzystając z pola wyszukiwarki poniżej:

Proszę zaznaczyć, że nie jesteś robotem, zaznaczając pole poniżej przycisku wyszukiwania. Niestety, coś poszło nie tak podczas identyfikacji zegarka. i spróbuj ponownie.

Lub
Znajdź swój pasek do zegarka

Spójrz na tył koperty swojego zegarka i zobacz czy znajdziesz kod koperty

Na zdjęciu możesz zobaczyć, gdzie powinieneś znaleźć kod koperty. Polecamy tę metodę wyszukiwania paska do zegarka, ponieważ daje najbardziej wiarygodne wyniki

Wpisz kod koperty w polu poniżej

Lub

Niestety wyszukiwanie pasków nie dało żadnych wyników dla pasków do zegarków bez prostego mocowania. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby znaleźć odpowiedni pasek do zegarka. Wyślij e-mailem zdjęcie przodu i tyłu koperty

Dział Obsługi Klienta

Unfortunately our strap search couldn't find any results. Please contact our Customer Service to find the right watch strap. E-mail a picture of the front and back of your watch, so that we can help you further with finding the right watch strap.

Dział Obsługi Klienta

Odpowiedziałeś na wszystkie pytania! Przejdź dalej, aby zobaczyć, które paski pasują do Twojego zegarka

paski do zegarków Skagen
Minimalistyczny, elegancki wygląd i wysoki komfort w połączeniu z luksusowymi materiałami, takimi jak metal i skóra to cechy, dzięki którym można rozpoznać paski  do zegarków Skagen. Skagen ma szeroką gamę pasków zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Dzięki temu możesz dostosować swój bieżący zegarek do dowolnej okazji lub stroju w ciągu kilku minut. Należy pamiętać, że ze względu na fakt, że zegarki Skagen są bardzo delikatne i że paski są idealnie dopasowane do koperty zegarka, często nie mogą być zastąpione uniwersalnymi skórzanymi paskami.
Poza różnorodnymi kolorami i materiałami wykonania, w ofercie mamy też paski pasujące do określonych modeli zegarków, takich jak Skagen Connected. Oznacza to, że nawet Twój smartwatch Skagen może zostać przekształcony w zupełnie nowy zegarek w ciągu kilku minut!

465 paski do zegarków

Z przyjemnością pomożemy

Aby upewnić się, że nowy pasek Skagen pasuje do Twojego zegarka, sprawdź numer modelu na tylnej części koperty i wpisz go w pole wyszukiwania powyżej. Pokażą się wszystkie paski Skagen pasujące do wyszukiwanego modelu. Jeśli wybierzesz któryś z wyszukanych modeli, gwarantujemy, że będzie idealnie pasować.

Zmiana paska zegarka jest bardzo prosta. Na tej stronie przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Zanim się zorientujesz, będziesz mieć nowy zegarek na ręce.

Kup pasek do zegarka Skagen online na Mastersintime.pl

W Mastersintime.pl znajdziesz tylko 100% oryginalne paski do zegarków marki. Nie tylko najnowsze, ale także starsze modele. Tak szeroki wybór zapewni, że znajdziesz idealny pasek do swojego zegarka.