Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Moonphase watches

 zegarki
Zegarek z fazami księżyca to rodzaj zegarka, który pokazuje różne pozycje/fazy księżyca w małym otworze w tarczy. Zwykle w tym otworze znajduje się rysunek księżyca i jego aktualny wygląd. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem zegarka z fazami księżyca, możesz wybierać spośród takich marek jak Edox, Orient i G-Shock na Mastersintime.pl. Jak widać, ten typ zegarka jest dostępny zarówno w wersji cyfrowej, jak i analogowej, z różnymi typami pasków i w różnych rozmiarach. W ten sposób możesz również idealnie dopasować go do swoich życzeń i preferencji. Który model z fazami księżyca jest Twoim ulubionym?

68 zegarki

Kup zegarek z fazami księżyca online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.