Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki chronograficzne

Chronograf. Może brzmieć znajomo, ale co to właściwie jest? Chronograf to specjalny rodzaj zegarka, za pomocą którego można nie tylko odczytać czas, ale który ma również dodatkową funkcję stopera. Jednak nie wszystkie chronografy są takie same, różnią się między sobą złożonością. Prosty chronograf ma niezależną wskazówkę sekundową, którą można uruchomić, zatrzymać i wyzerować poprzez kolejne naciśnięcie przycisku. Bardziej złożone chronografy mają wiele niezależnych wskazówek do pomiaru sekund, minut, godzin, a nawet dziesiątych części sekundy. Ponadto wiele nowoczesnych chronografów ma ruchomy pierścień z tachymetrem do szybkiego obliczania prędkości lub dystansu. A to nie wszystko! W końcu istnieją chronografy analogowe i cyfrowe. Czy już masz zawroty głowy?

1694 zegarki

Zakup chronografu

W naszej ofercie chronografó znajdziesz takie marki, jak Diesel, Pulsar i Casio Edifice. Chociaż większość naszych zegarków to męskie chronografy, oferujemy również modele dla kobiet. Nie musi to oznaczać, że damski chronograf będzie duży i sportowy. W wielu przypadkach ten typ zegarka dla kobiet jest w rzeczywistości subtelniej zbudowany ze względu na węższy nadgarstek. Możesz więc czerpać korzyści z funkcji, ale nie masz topornego designu.

Kup chronograf online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.