Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Meistersinger

Meistersinger zegarki

Założyciel marki Meistersinger, Manfred Brassler, chciał produkować zegarki wysokiej jakości w najczystszej możliwej formie. Tylko jedna wskazówka godzinowa to wszystko czego potrzebujesz, mówi. Na początku pomyślałem, że to niemożliwe. Ale udało się; Projektując tarczę Meistersingera, stworzyliśmy zegarek z jedną wskazówką, która działa i jest fantastyczna.

Popularne wyszukiwane hasła: Neo.

37 zegarki

Zegarki Meistersinger: niemiecka konstrukcja, szwajcarska produkcja

Niewiele osób wie, że marka Meistersinger jest w 100% niemiecka, ale zegarki są w 100% szwajcarskie. Dział projektowy i dział sprzedaży znajdują się w Münster w Niemczech, ale fabryka znajduje się w Szwajcarii.
Pierwsze zegarki marki Meistersinger były zegarkami kwarcowymi, jednak obecna kolekcja składa się głównie z zegarków nakręcanych automatycznie lub ręcznie. Ilość czasu, jaką producent poświęca na opracowywanie szczegółów zegarków, jest ogromna; Tarcze są bardzo dokładne i szczegółowe. Tarcze szczotkowane promieniście, tarcze w paski, wypukłe indeksy. Wszystko, aby każdy model był wyjątkowy. Na przykład Pangea i Perigraph to cuda technologii! Dbałość o szczegóły mechanizmu, koperty i tarczy. To właśnie sprawia, że Meistersinger jest tak wyjątkowy.

Męskie zegarki Meistersinger

Męskie zegarki Meistersinger mają średnicę 40 mm lub większą i są dostępne w klasycznych wzorach Meistersinger: Neo, No1 i Seria No3 i różne zaawansowane funkcjonalności, np. Lunascope (fazy księżyca) czy Bell Hora (sygnał godzinowy).

Zegarki damskie Meistersinger

Zegarki damskie Meistersinger mają średnicę 36 i 38 mm i są dostępne z różnymi kolorowymi tarczami i paskami z kilku serii, takich jak Neo i Metris.

Historia zegarków jednowskazówkowych

Zegarki, a właściwie zegary, jednowskazówkowe, stanowią podstawę wskazywania czasu. Pierwszą „maszyną obserwującą zegar” był zegar słoneczny, który miał tylko jedną wskazówkę. Najstarszy znany zegar słoneczny ma około 3500 lat. Pierwszy zegar mechaniczny wynaleziono w VIII wieku w Chinach. Pierwszy europejski zegar mechaniczny pochodzi z XII wieku. Te europejskie zegary również miały tylko jedną wskazówkę. To właśnie te zegary podsunęły Brasslerowi pomysł stworzenia zegarka z jedną wskazówką.

Zastanów się nad upływem czasu z marką Meistersinger

Kiedy zdecydujesz się wejść w świat marki, zobaczysz, że odczytywanie czasu na zegarku jednowskazówkowym nie jest trudne. Decydujesz się odpuścić dokładnie ten moment, dokładnie tę sekundę. To przecież nie jest tak ważne w życiu, bo przecież czas jest względny. Nadszedł czas, aby cieszyć się właściwymi ludźmi, właściwymi rzeczami i właściwym zegarkiem…