Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Meistersinger

Meistersinger zegarki

Marka

Manfred Brassler założył Meistersinger w 2001. Brassler chciał tworzyć najwyższej jakości zegarki z unikalnym sprzedażowym punktem widzenia - zegarek ma robić tylko to do czego jest stworzony - pokazywać czasw jego najczystszej formie. Bo kto potrzebuje wskazówki minutowej? Wyłącznie wskazówka godzinowa, to wszystko czego potrzebuje zegarek. W pierwszej chwili myślisz, że to niemożliwe. Ale projektowanie tarczy w specjalny sposób pokaże Ci, że to możliwe. Brassel to zrobił, stworzył zegarek z jedną wskazówką i to naprawdę działa i na dodatek wygląda wspaniale.

Popularne wyszukiwane hasła: Neo.

14 zegarki

Historia
Zegarki lub dokładniej mówiąc zegary z jedną wskazówką są bazą do odmierzania czasu. Pierwszą „maszyną do odmierzania czasu” była tarcza słoneczna, która ma tylko jedną wskazówkę. Najstarszy zegar słoneczny, jaki znamy, ma około 3500 lat. Pierwszy zegar mechaniczny został wynaleziony w VIII wieku w Chinach. Pierwszy europejski zegar mechaniczny pochodzi z XII wieku. Te europejskie zegary miały jedną wskazówkę wskazującą czas. To te zegary dały Brasslerowi pomysł zrobienia zegarka z tylko jedną wskazówką.
Kiedy zdecydujesz się zostać częścią świata Meistersinger, przekonasz się, że odczytowanie czasu na zegarku z jedną wskazówką jest naprawdę proste. Ty decydujesz się  oduścić dokładnie tę minutę, dokładnie tę sekundę. To nie jest tak ważne w życiu. Czas jest względny. Jest czas, aby cieszyć się właściwymi ludźmi, właściwymi rzeczami, właściwym zegarkiem…
Jakość
Pierwsze zegarki Meistersinger były zegarkami kwarcowymi, ale w obecnej kolekcji kolekcja kwarcowa to tylko pierwszy krok w świat Meistersinger. Ponieważ zegarki mają tylko jedną wskazówkę, ilość czasu, którą producent spędził na dopracowaniu swoich zegarków, jest ogromna.
Tarcze są bardzo precyzyjne z dużą ilością drobnych szczegółów. Promieniste tarcze, paski w paski, wystające indeksy. Wszystko po to, by Meistersinger był wyjątkowy. Niewiele osób wie, że marka Meistersinger jest w 100% niemiecka, ale zegarki są w 100% szwajcarskie. Dział projektowy i dział sprzedaży znajdują się w Münster w Niemczech, ale fabryka znajduje się w Szwajcarii.
Nasza kolekcja Meistersinger jest podzielona na dwie grupy:


Zegarki jednowskazówkowe

Meistersinger w najczystszej formie. Szwajcarski. Jedna wskazówka. Mechaniczny automatyczny lub mechaniczny ręcznie nakręcany. Zegarki te zachwycą Cię swoją prostotą, ale przekonasz się, że fabryka poświęciła dużo czasu na szczegóły, a mechanizmy są bardzo skomplikowane. Zegarki Salthora na przykład są cudem technologii!

Jednowskazówkowe zegarki z dodatkowymi funkcjami

Meistersinger starał się dodać dodatkowe szczegóły do swoich minimalistycznych zegarków, takie jak data lub druga strefa czasowa. Robią to w typowy sposób Meistersingera, z dużą ilością szczegółów. Zwróć uwagę na szczegóły dotyczące mechanizmu i oko na szczegóły dotyczące kopert i tarcz. Właśnie dlatego Meistersinger jest tak wyjątkowy.