Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Lorus zegarki

Lorus Damskie zegarki

Jeśli szukasz dobrej jakości, niedrogiego, "zwyczajnego" damskiego zegarka bez wielu ozdób, to już nie musisz więcej - kolekcja damskich zegarków Lorus oferuje dokładnie to, czego szukasz. Proste zegarki kwarcowe z metalową bransoletą lub skórzanym paskiem. Zegarki damskie Lorus po prostu robią to, co mają robić, wyglądając dobrze.

61 zegarki

Jak znaleźć idealny damski zegarek Lorus

W naszej kolekcji znajdziesz damskie modele w różnych stylach. Od minimalistycznych zegarków designerskich po klasyczne zegarki damskie z cyframi rzymskimi. Możesz sortować zegarki na tej stronie według ceny lub użyć filtrów wyszukiwania, aby zawęzić wyszukiwanie. Na przykład według rozmiaru, koloru lub materiału.
Dzięki szeroko zakrojonym badaniom firmy matki - Seiko, wiele zegarków Lorus jest wyposażonych w odporne na zarysowania szkiełko Hardlex.
Jeśli szukasz zegarka, w którym możesz wziąć prysznic, wybierz taki z minimalną wodoodpornością przynajmniej i model z metalową bransoletą.