Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Festina zegarki

Festina Meskie zegarki

Festina - jako oficjalny sędzia mierzący czas w Tour de France - zawdzięcza swoją rolę stanowisku, by tworzyć najpiękniejsze chronografy sportowe. I to właśnie robią. Solidne i solidne zegarki męskie, wykonane głównie ze stali nierdzewnej, wyposażone w chronometry i skupione na stylowym i sportowym mężczyźnie, Festina oferuje zegarki, które nadają się do codziennego użytku, jak również do biura. Ponadto różnorodność kolorów, materiału i rodzajów średnic zapewnia, że dla każdego stroju - sportowego, biznesowego lub swobodnego - można znaleźć idealny zegarek Festina dla mężczyzn. Wolisz złoty czy srebrny?

Popularne wyszukiwane hasła: Chronobike, Sport, Zegarki kieszonkowe, Prestige Sport, Automatic en Swiss.

191 zegarki

Różne modele zegarków Festina

Kolekcja zegarków męskich Festina składa się z różnych modeli, w tym światowej sławy zegarków Chronobike. Seria ta inspirowana jest jazdą na rowerze, więc znajdziesz w nich wiele elementów, które odzwierciedlają design zegarków Festina dla mężczyzn. Czy to pasek, którego ogniwa mają kształt łańcucha rowerowego, czy przyciski w postaci kół zębatych. Ponadto w kolekcji Festina znajdują się zegarki męskie o nieco mniejszym rozmiarze - Festina Elegance. Dzięki zastosowaniu stalowych pasków mają one sportowy wygląd, ale równie dobrze można je nosić z garniturem.

Kup męski zegarek Festina na Mastersintime.pl

Na Mastersintime.pl znajdziesz wyłącznie 100% oryginalne markowe paski. Nie tylko najnowsze modele, ale też starsze. Tak szeroki wybór zapewnia, że jest ogromna szansa, że znajdziesz idealny pasek pasujący do Twojego zegarka.