Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Pasek 22 mm

Paski do zegarków
Jednym z najpopularniejszych rozmiarów pasków do zegarków jest 22 mm. Ten rozmiar paska do zegarka jest zwykle spotykany w zegarkach o szerokości koperty 44 mm. Nasze paski i bransoletki do zegarków 22 mm są kompatybilne z szeroką gamą marek zegarków, które obsługują pasek o szerokości 22 mm. W Mastersintime.pl rozumiemy, że pasek do zegarka to nie tylko funkcjonalna część zegarka, ale także sposób na wyrażenie osobistego stylu i gustu. Dlatego oferujemy szeroką kolekcję wysokiej jakości pasków i bransolet do zegarków 22 mm znanych marek, takich jak Seiko, Citizen czy Casio, a także uniwersalne paski do zegarków. Z pewnością znajdziesz wśród nich pasek, który idealnie pasuje do Twojego zegarka.

2553 paski do zegarków

Jak zmierzyć szerokość paska zegarka?

Określona szerokość paska wynosząca 22 mm jest równa odległości między uszami - innymi słowy, odległości na wysokości połączenia paska zegarka z kopertą zegarka. Paski do zegarków o szerokości 22 mm są dostępne w różnych materiałach i kolorach, od różnych marek i z różnymi rodzajami zapięć, takimi jak klamry i składane zapięcia.

Samodzielna wymiana paska do zegarka

Po otrzymaniu zakupionego zegarka następnym krokiem jest wymiana paska. Na tej stronie przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Zanim się obejrzysz, będziesz nosić na nadgarstku zupełnie nowy zegarek.

Kup paski do zegarków 22 mm w Mastersintime.pl.

W Mastersintime.pl wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi. Niezależnie od tego, czy szukasz paska zastępczego, czy chcesz ulepszyć swój zegarek, mamy dla Ciebie idealny pasek do zegarka 22 mm.