Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
22mm

Pasek 22 mm

Niezależnie od tego, czy nosisz zegarek cyfrowy, zegarek analogowy, czy smartwatch, może zdarzyć się, że będziesz musiał zmienić pasek. Albo zmęczy Cię wygląd paska i szukasz czegoś nowego. Na tej stronie znajdziesz naszą szeroką gamę pasków 22 mm.
Jednym z najczęstszych rozmiarów pasków jest 22 mm. Jest to również szerokość uchwytów, która jest powszechna w naszej ofercie. Szerokość uchwytów paska zegarka jest równa odległości między uchwytami koperty - innymi słowy, wewnętrzna szerokość między występami (gdzie pasuje pasek zegarka). Paski o tej szerokości uchwytów są dostępne w różnych kolorach i materiałach, różnych marek i z różnymi rodzajami zapięć. Na przykład mamy 22 mm paski skórzane i tytanowe, z zapięciem motylkowym, czy sprzączką, marek takich jak Fossil czy TW Steel. Na pewno znajdziesz idealny pasek do każdego zegarka.
Nie widzisz lasu bo drzewa zasłaniają? Nie panikuj, we az przyjemnością pomożemy. Postępuj zgodnie ze wskazówkami w naszej wyszukiwarce pasków i znajdź idealny pasek do zegarka szybko i bezproblemowo.

5066 paski do zegarków

Zmiana paska na własną rękę

Zmiana paska samemu jest bardzo łatwa. Na tej stronie przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Zanim się zorientujesz będziesz mieć na ręce nowiutki zegarek.

Kup pasek do zegarka 22 mm online na Mastersintime.pl

W Mastersintime.pl znajdziesz tylko w 100% oryginalne markowe metalowe paski do zegarków. I to nie tylko najnowsze, ale także starsze modele. Tak szeroki wybór zapewni, że z pewnością znajdziesz idealny model dla Ciebie.