POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Opis produktu
Zegarek marki Swiss Military Hanowa ma stal chirurgiczna kopertę 40 mm średnicy i jest wyposażony w pasek z materiału skóra. Wewnątrz koperty jest mechanizm Ronda i zegarek ma także szkiełko Sapphire.
Zegarek jest wodoodporny do 10ATM. Oznacza to, że można w nim pływać. Zegarek ma Swiss Military 3+2.
.
Specyfikacje
| Ean | 7612657089401 |
| Średnica | 40 mm |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Gwarancja |
Swiss Military 3+2
3 + 2 -letnia gwarancja na zegarki marki Swiss Military HanowaZegarki Swiss Military Hanowa są standardowo objęte 3-letnią gwarancją. Rejestrując swój nowy zegarek na stronie internetowej Swiss Military www.swissmilitary.ch, otrzymasz bezpłatnie dodatkowe 2 lata gwarancji. Wszystkie informacje można znaleźć w karcie gwarancyjnej dołączonej do zakupu. |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Okienko |
| Ean | 7612657089401 |
| Marka | Swiss Military Hanowa |
| Nazwa | Observer |
| Rok | 2015 Jesień/Zima |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Swiss Made | Tak |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Srebrny, Srebrny, Czerwony |
| Kod koperty | 06-4277 |
| Średnica | 40 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Zakręcany dekiel |
| Sortuj szkiełka | Sapphire |
| Korona | Koronka wyciągana |
| Część mechanizmu nr | 515 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiał Paska | Skóra |
| Szerokość uchwytu | 20 mm |
| Szerokość między uchwytami | 20 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 18 mm |
| Kolor paska | brązowy |
| Kolorowe szwy | Białe |
| Rodzaj zapięcia | Sprzączka |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Nie |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 165 mm - 220 mm |
| Oryginalny pasek |
|
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Wskazówka analogowa |
| Data | Okienko |
Piękny sport_elegancki
Un hermoso sport_elegante
Piękny zegarek, który po założeniu pokazuje swoją elegancję i prostotę na każdą okazję.
Un hermoso reloj el cual una vez puesto demuestra su elegancia y simpleza para toda ocasión
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.