POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Kolekcja Historyczna marki - 2020
Ten produkt pochodzi z historycznej kolekcji marki Orient. Nie jest już dostępny / w sprzedaży.
Specyfikacje
| Alternatywny numer produktu | RE-AU0302L,AU0302L00B,AU0302L |
| Ean | 4942715023812 |
| Średnica | 43 mm |
| Wodoodporność | 20 Bar (nurkowanie) |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja
Bezpłatnie 1 rok gwarancji na Mastersintime.pl |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Okienko |
| Alarmy i powiadomienia | Wskaźnik niskiego poziomu energii - Tarcza |
| Materiał Paska | Stal nierdzewna |
| Dodatkowe informacje (dowolny tekst) | Stainless Steel Bracelet |
| Szerokość uchwytu | 22 mm |
| Szerokość między uchwytami | 22 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 20 mm |
| Kolor paska | Srebrny |
| Rodzaj zapięcia | Zapięcie zatrzaskowe z przyciskami i zabezpieczeniem |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Typ mocowania | Podwójne bolce |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Nie |
Twój oryginalny pasek nie jest już produkowany. Poniższe paski są z tej samej kolekcji i także pasują do modelu Twojego zegarka.
| Ean | 4942715023812 |
| Marka | Orient |
| Kategoria | Orient Star |
| Nazwa | Orient Star - Diver |
| Rok | 2020 Wiosna/Lato |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Swiss Made | Nie |
| Wodoodporność | 20 Bar (nurkowanie) |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Srebrny, Srebrny, Białe |
| Kod koperty | F6N4-UAF0 |
| Średnica | 43 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Zakręcany dekiel |
| Sortuj szkiełka | Sapphire |
| Średnica szkiełka | 31.00 |
| Korona | Obrotowa korona |
| Materiał ramki | Stal nierdzewna |
| Funkcja ramki | Nurkowanie |
| Obrotowa ramka | jednokierunkowa |
| Część mechanizmu nr | F6N47 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiał Paska | Stal nierdzewna |
| Szerokość uchwytu | 22 mm |
| Szerokość między uchwytami | 22 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 20 mm |
| Kolor paska | Srebrny |
| Rodzaj zapięcia | Zapięcie zatrzaskowe z przyciskami i zabezpieczeniem |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Tak |
| Typ mocowania | Podwójne bolce |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 160 mm - 210 mm |
| Oryginalny pasek |
|
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Wskazówka analogowa |
| Data | Okienko |
| Wskaźnik niskiego poziomu energii | Tarcza |
Dobry produkt, nic złego. Miał również dodatkową ochronę szkła, którą można przykleić, niestety nie była dołączona.
Goed met het product niks mis. Had ook een extra bescherming voor het glas. Kan je erop plakken deze zat er helaas niet bij.
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.