POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Kolekcja Historyczna marki - 2025
Ten produkt pochodzi z historycznej kolekcji marki G-Shock. Nie jest już dostępny / w sprzedaży.
Specyfikacje
| Alternatywny numer produktu | BGD-10KH-9 |
| Ean | 4549526408861 |
| Średnica | 39 mm |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja
Bezpłatnie 1 rok gwarancji na Mastersintime.pl |
Funkcje
| Czas | Godziny - Cyfrowy |
| Kalendarz | Data - Cyfrowy |
| Chronograf i timery | Stoper/Chronograf - 1/100 sekund 24 godziny - Upływający czas - Czasy etapów - Czasy pierwszego i drugiego miejsca |
| Alarmy i powiadomienia | Sygnał pełnej godziny - Cyfrowy |
Twój oryginalny pasek nie jest już produkowany. Poniższe paski są z tej samej kolekcji i także pasują do modelu Twojego zegarka.
| Ean | 4549526408861 |
| Marka | G-Shock |
| Kategoria | Baby-G |
| Nazwa | Baby-G + Plus |
| Rok | 2025 Jesień/Zima |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Swiss Made | Nie |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Kolor tarczy | Szary |
| Kod koperty | BGD-10KH |
| Średnica | 39 mm |
| Grubość koperty | 14.7 mm |
| Tworzywo koperty | Żywica |
| Kształt koperty | Prostokątny |
| Kolor koperty | Zółty |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Zamknięte śrubkami |
| Sortuj szkiełka | Mineralny |
| Korona | NIE DOTYCZY |
| Część mechanizmu nr | 3561 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiał Paska | Żywica |
| Szerokość uchwytu | 20 mm |
| Szerokość między uchwytami | 20 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 18 mm |
| Kolor paska | Zółty |
| Rodzaj zapięcia | Sprzączka |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Zółty |
| Rozmiar paska według HWG? | Nie |
| Typ mocowania | Wsuń |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Nie |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 125 mm - 180 mm |
| Godziny | Cyfrowy |
| Minuty | Cyfrowy |
| Sekundy | Cyfrowy |
| Strefy czasowe | Wskaźnik stref czasowych |
| 24-h wskaźnik | Wskaźnik AM/PM, Cyfrowy wybór 12- lub 24-h wyświetlanie |
| Ustawienie DST | Ręczny |
| Data | Cyfrowy |
| dzień tygodnia | Cyfrowy |
| miesiąc | Cyfrowy |
| Automatyczny kalendarz | Cyfrowy |
| Stoper/Chronograf | 1/100 sekund 24 godziny, Upływający czas, Czasy etapów, Czasy pierwszego i drugiego miejsca |
| Timer(y) | Timer odliczający od 1/1 sekundy do 24 godzin |
| Sygnał pełnej godziny | Cyfrowy |
| Dźwięk alarmu(ów) | 5 dziennych alarmów |
| Światełko LED | Casio Super Illuminator |
| Włącznik dźwięku przycisków |
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.