POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Kolekcja Historyczna marki - 2025
Ten produkt pochodzi z historycznej kolekcji marki Citizen. Nie jest już dostępny / w sprzedaży.
Specyfikacje
| Ean | 4974374346575 |
| Średnica | 37 mm |
| Wodoodporność | 5 Bar (prysznic) |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja
Bezpłatnie 1 rok gwarancji na Mastersintime.pl |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Okienko |
| Ean | 4974374346575 |
| Marka | Citizen |
| Kategoria | Tsuyosa |
| Nazwa | Tsuyosa 37 'Time Slip' |
| Rok | 2025 Jesień/Zima |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Swiss Made | Nie |
| Wodoodporność | 5 Bar (prysznic) |
| Kolor tarczy | Ciemnoszary |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Różowe złoto, Różowe złoto, Różowe złoto |
| Kod koperty | 00D8F01 |
| Średnica | 37 mm |
| Grubość koperty | 11.7 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Zakręcany dekiel |
| Sortuj szkiełka | Sapphire |
| Średnica szkiełka | 30.00 |
| Korona | Koronka wyciągana |
| Część mechanizmu nr | 8210 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
| Materiał Paska | Stal nierdzewna |
| Typ paska | Bransoletka z ogniwek |
| Szerokość uchwytu | 20 mm |
| Szerokość między uchwytami | 9 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 16 mm |
| Kolor paska | Srebrny |
| Rodzaj zapięcia | Zapięcie zatrzaskowe z przyciskami |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Tak |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Nie |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 150 mm - 210 mm |
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Wskazówka analogowa |
| Data | Okienko |
Moim zdaniem ten zegarek to idealny obraz całości. Od jakości materiału po proporcje: wszystko jest w porządku. Koperta o rozmiarze 37 mm jest idealna dla większości nadgarstków i nadaje zegarkowi klasyczny, skromny wygląd. Przydymiona tarcza w połączeniu ze złotymi akcentami to po prostu piękne połączenie. Ponadto, zintegrowany pasek Jubilee jest doskonałym dodatkiem. Zastosowanie zarówno szczotkowanych, jak i polerowanych ogniw tworzy bardzo luksusowy i wyrafinowany wygląd.
Naar mijn mening is dit horloge het perfecte totaalplaatje. Van de materiaalkwaliteit tot de proporties: alles klopt. De 37 mm kast heeft een ideaal formaat voor de meeste polsen en geeft het horloge een klassieke, bescheiden uitstraling. De smokey wijzerplaat in combinatie met de gouden accenten is simpelweg een prachtige match. Daarnaast is de geïntegreerde Jubilee-horlogeband een uitstekende toevoeging. Het gebruik van zowel geborstelde als gepolijste schakels zorgt voor een zeer luxe en verfijnde uitstraling.
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.