POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Kolekcja Historyczna marki - 2019
Ten produkt pochodzi z historycznej kolekcji marki Casio. Nie jest już dostępny / w sprzedaży.
Specyfikacje
| Alternatywny numer produktu | WSD-F21HR-BKAGE |
| Ean | 4549526850738 |
| Średnica | 57.7 mm |
| Wodoodporność | 5 Bar (prysznic) |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja na smartwatche |
Funkcje
| Smartwatch Hardware | Kompatybilność - Android™ 4.4+, iOS 9.3+ |
| Ean | 4549526850738 |
| Marka | Casio |
| Kategoria | Pro Trek Smart |
| Nazwa | Pro Trek Smart |
| Rok | 2019 Jesień/Zima |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Swiss Made | Nie |
| Wodoodporność | 5 Bar (prysznic) |
| Kolor tarczy | Wielokolorowe |
| Kod koperty | WSD-F21HR |
| Średnica | 57.7 mm |
| Grubość koperty | 16.8 mm |
| Tworzywo koperty | Plastik/Żywica syntetyczna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Czarny |
| Materiał tyłu koperty | Plastik/Żywica syntetyczna |
| Tył koperty | Zamknięte śrubkami |
| Sortuj szkiełka | Mineralny |
| Korona | Koronka wciskana |
| Część mechanizmu nr | WSD-F21HR ( Zobacz specyfikacje ) | ||||
|
|||||
| Materiał Paska | Żywica |
| Szerokość uchwytu | 32 mm |
| Kolor paska | Czarny |
| Rodzaj zapięcia | Sprzączka |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Nie |
| Typ mocowania | Śrubki |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Nie |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 165 mm - 215 mm |
| Oryginalny pasek |
|
| Kompatybilność | Android™ 4.4+, iOS 9.3+ |
| System operacyjny | Wear OS by Google™ |
| Ekspozytor | Podwójna warstwa Full Colour/Monochrom |
| Wyświetlanie technologii | LCD |
| Wyświetlanie funkcjonalności | Ekran dotykowy (multi touch) |
| Wyświetlanie specyfikacji | 1.32" średnica strefy aktywnej / 320 x 300 |
| Sensory | Prędkościomierz, Czujnik światła otoczenia, Wysokościomierz (10.000 m), Barometr (260 / 1.100 hPa), Kompas (magnettyczny), GLONASS, GPS, Monitor bicia serca, Mikrofon, QZSS/Michibiki |
| Ładowność | 4 GB |
| Pamięć (RAM) | 512 MB |
| Metoda ładowania | Akumulator magnetyczny |
| Życie baterii | 36 h / tryb GPS 8 h / tryb zegarka 30 dni |
| Trwałość | Odporność na niskie temperatury -10°C, MIL-STD-810G |
| Czas | Godziny, minuty, sekundy |
| Wiele stref czasowych | |
| Dzień/Data | |
| Stoper/Chronograf | |
| Timer | |
| alarm | |
| Automatyczna synchronizacja czasu |
| Śledzenie aktywności | |
| Zmierz maksymalny tlen (VO2) | |
| Różne treningi fitness/tryby sportowe | |
| Automatyczna detekcja ruchu | |
| Monitor kalorii | |
| Monitor snu |
| Kontrola muzyki | |
| Niezależny odtwarzacz muzyczny |
| Budzik | |
| Kalendarz/przypominajki | |
| Powiadomienia aplikacji | |
| Powiadomienia o połączeniach telefonicznych | |
| Rozpoznawanie dzwoniącego | |
| Powiadomienia o wiadomościach | |
| Powiadomienia e-mail | |
| Sterowanie muzyką | |
| Pogoda | |
| Typy powiadomień | Powiadomienia na ekranie, Wibracja |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 LE (niska energia) |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 b/g/n |
| Voice Control | Asystent Google |
| Tryb samolotowy |
| Spersonalizowane tarcze | |
| Instaluj aplikacje | (Wear OS/Google apps) |
| Znajdź mój telefon | |
| Pilot do aparatu | |
| Światełko ekranu | (Superilluminator) |
| GPS (wbudowany) | GPS, GLONASS, QZSS/Michibiki |
| GPS nawigacja | |
| Rejestracja trasy GPS |
| Kompas | |
| Rejestracja wysokości | Yes (+ pamięć) |
| Pogoda | |
| Wschód/zachód słońca | |
| Fazy księżyca | |
| Wędkarski/myśliwski kalendarz | |
| Wgrane mapy | |
| Wgrywane mapy |
| Monitor bicia serca | (Pomiar optyczny) |
| Strefy pracy serca | (5 stref pracy serca) |
| Śledzenie - pływanie |
| Licznik kroków | + Śledzenie schodów |
| Automatyczny cel do przejścia | |
| Prędkościomierz | |
| Średnia prędkość | |
| Monitor odległości |
| Wskaźnik pływów |
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.