POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Opis produktu
Zegarek marki Swiss Military Hanowa ma stal chirurgiczna kopertę 42 mm średnicy i jest wyposażony w pasek z materiału stal chirurgiczna. Wewnątrz koperty jest mechanizm Ronda i zegarek ma także szkiełko Sapphire.
Zegarek jest wodoodporny do 10ATM. Oznacza to, że można w nim pływać. Zegarek ma Swiss Military 3+2.
.
Specyfikacje
| Ean | 7620958006171 |
| Średnica | 42 mm |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Gwarancja |
Swiss Military 3+2
3 + 2 -letnia gwarancja na zegarki marki Swiss Military HanowaZegarki Swiss Military Hanowa są standardowo objęte 3-letnią gwarancją. Rejestrując swój nowy zegarek na stronie internetowej Swiss Military www.swissmilitary.ch, otrzymasz bezpłatnie dodatkowe 2 lata gwarancji. Wszystkie informacje można znaleźć w karcie gwarancyjnej dołączonej do zakupu. |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Duży datownik |
| Ean | 7620958006171 |
| Marka | Swiss Military Hanowa |
| Kategoria | Air |
| Nazwa | Afterburn |
| Rok | 2021 Jesień/Zima |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Swiss Made | Tak |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Srebrny, Srebrny, Czerwony |
| Kod koperty | GH21010 |
| Średnica | 42 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Zakręcany dekiel |
| Sortuj szkiełka | Sapphire |
| Korona | Koronka wyciągana |
| Funkcja ramki | Tachymetr |
| Część mechanizmu nr | 519 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiał Paska | Stal nierdzewna |
| Dodatkowe informacje (dowolny tekst) | Stainless Steel Bracelet |
| Szerokość uchwytu | 21 mm |
| Szerokość między uchwytami | 21 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 20 mm |
| Kolor paska | Srebrny |
| Rodzaj zapięcia | Zapięcie zatrzaskowe z przyciskami i zabezpieczeniem |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Tak |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 155 mm - 210 mm |
| Oryginalny pasek |
|
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Wskazówka analogowa |
| Data | Duży datownik |
Tak, szukałam czegoś w tym kolorze i z taką bransoletką. Jest trochę ciężka, ale to nie problem
Sim, procurava algo nesta cor e bracelete. É um bocado pesado mas não é problema
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.