POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Smartwatch
Apple watch
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Kolekcja Historyczna marki - 0
Ten produkt pochodzi z historycznej kolekcji marki Maurice Lacroix. Nie jest już dostępny / w sprzedaży.
Specyfikacje
| Alternatywny numer produktu | CR6017 |
| Ean | 7640132412567 |
| Średnica | 38 mm |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja
Bezpłatnie 1 rok gwarancji na Mastersintime.pl |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Okienko |
| Chronograf i timery | Stoper/Chronograf |
| Materiał Paska | Skóra |
| Rodzaj materiału | prawdziwa skóra z aligatora |
| Szerokość uchwytu | 19 mm |
| Szerokość między uchwytami | 19 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 16 mm |
| Kolor paska | Czarny |
| Kolorowe szwy | Czarny |
| Rodzaj zapięcia | żaden |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | NIE DOTYCZY |
| Długość paska na godzinie 12 (mm) | 80 mm |
| Długość paska na godzinie 6 (mm) | 115 mm |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
Twój oryginalny pasek nie jest już produkowany. Poniższe paski są z tej samej kolekcji i także pasują do modelu Twojego zegarka.
| Ean | 7640132412567 |
| Marka | Maurice Lacroix |
| Nazwa | Croneo |
| Rok | 0 Nieznany |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Swiss Made | Tak |
| Kod koperty | 67668 |
| Średnica | 38 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Część mechanizmu nr | 7750 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiał Paska | Skóra |
| Rodzaj materiału | prawdziwa skóra z aligatora |
| Szerokość uchwytu | 19 mm |
| Szerokość między uchwytami | 19 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 16 mm |
| Kolor paska | Czarny |
| Kolorowe szwy | Czarny |
| Rozmiar paska według HWG? | Nie |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 155 mm - 205 mm |
| Oryginalny pasek |
|
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Mała tarcza sekundowa |
| Data | Okienko |
| dzień tygodnia | Okienko |
| Stoper/Chronograf |
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.