Luksusowe zegarki

Luxury watches quote
Line
meistersinger logo
mauroce lacroix logo
alpina logo
tissot logo
Edox
Frederique constant
Victorinox logo
Line

Wygoda zamawiania online i pewność prawdziwego jubilera

Oczywiście można zamówić zegarek bezpośrednio z naszego sklepu, ale rozumiemy, że przed złożeniem zamówienia klienci chcieliby porozmawiać z ekspertem. Jeśli chcesz porozmawiać z jednym z naszych ekspertów, skontaktuj się z nami pod poniższym numerem.
Line
Nasze gwarancje
  • W cenie obsługa i konserwacja
  • Bezpłatna wysyłka
  • Certyfikowani producenci zegarków
  • 30-dniowa polityka zwrotów
  • Prawdziwe sklepy w Rotterdamie, Bredzie i Antwerpii

 

Serwis i konserwacja
watch makers
Porady

Contact our experts:

 

Call: +31 (0) 85 489 20 10

 

info@hollandwatchgroup.com

Line

Bestsellery 

Luxury watches quote

Co definiuje luksusowy zegarek? Zależy to od osoby. Są oczywiście marki znane jako luksusowe - np. Rolex, Omega czy  Maurice Lacroix. Ale zegarki często uznawane są za luksusowe ze względu na zastosowanie specjalnych materiałów takich jak cenne metale czy kamienie, np. marki takie jak Cartier  Swarovski.

Inne luksusowe zegarki znane są ze swoich specjalnych funkcji, tak jak zegarki typu pilot marek Breitling i Alpina czy zegarki do nurkowania Longines, Oris i Edox. Wiele klasycznych marek zegarków z długą historią jest również postrzeganych jako marki luksusowe. Pomyśl np. o  Frederique Constant, Certina czy Tissot.

Innym kryterium luksusu jest cena. Uważamy, że 500 EUR to najniższa cena za zegarek luksusowy. I w końcu ekskluzywność jest również formą luksusu. Niektóre marki nie są generalnie postrzegane jako luksusowe, co nie oznacza, że specjalne edycje tych marek są uznawane za luksusowe. Np. MR-G linia marki G-Shock.