Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Luksusowe zegarki

Wygoda zamawiania online z pewnością jaką daje prawdziwy jubiler

Oczywiście możesz zamówić zegarek bezpośrednio z naszego sklepu, ale możemy sobie wyobrazić, że będziesz chciał obejrzeć zegarek przed zakupem lub poradzić się eksperta. Jeśli chcesz umówić się na spotkanie z jednym z naszych ekspertów w Rotterdamie, Bredzie lub Antwerpii, skontaktuj się z nami pod numerem poniżej.

528 produktuów

Co definiuje luksusowy zegarek? Zależy to od osoby. Są oczywiście marki znane jako luksusowe - np. Rolex, Omega czy Maurice Lacroix. Ale zegarki często uznawane są za luksusowe ze względu na zastosowanie specjalnych materiałów takich jak cenne metale czy kamienie, np. w produktach marek takich jak Cartier czy Swarovski.

Inne luksusowe zegarki znane są ze swoich specjalnych funkcji, tak jak zegarki typu pilot marki Breitling czy zegarki do nurkowania Longines, Oris i Edox. Wiele klasycznych marek zegarków z długą historią jest również postrzeganych jako marki luksusowe. Pomyśl np. o markach Certina czy Tissot.

Innym kryterium luksusu jest cena. Co jest luksusem dla jednego jest całkowicie osiągalne dla drugiego. Na naszej stronie uważamy, że zegarki luksusowe zaczynają się od ceny 500 EUR. I w końcu ekskluzywność jest również formą luksusu. Niektóre marki nie są generalnie postrzegane jako luksusowe, co nie oznacza, że specjalne edycje tych marek nie są tak właśnie traktowane. Np. linia G-Shock MT-G czy Seiko Presage.