Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Luksusowe zegarki

Wygoda zamawiania online i pewność prawdziwego jubilera

Oczywiście można zamówić zegarek bezpośrednio z naszego sklepu, ale rozumiemy, że przed złożeniem zamówienia klienci chcieliby porozmawiać z ekspertem. Jeśli chcesz porozmawiać z jednym z naszych ekspertów, skontaktuj się z nami pod poniższym numerem.

watch makers
Nasze gwarancje
  • W cenie obsługa i konserwacja
  • Bezpłatna wysyłka
  • Certyfikowani producenci zegarków
  • 30-dniowa polityka zwrotów
  • Prawdziwe sklepy w Rotterdamie, Bredzie i Antwerpii

873 zegarki

Co definiuje luksusowy zegarek? Zależy to od osoby. Są oczywiście marki znane jako luksusowe - np. Rolex, Omega czy Maurice Lacroix. Ale zegarki często uznawane są za luksusowe ze względu na zastosowanie specjalnych materiałów takich jak cenne metale czy kamienie, np. w produktach marek takich jak Cartier czy Swarovski.

Inne luksusowe zegarki znane są ze swoich specjalnych funkcji, tak jak zegarki typu pilot marki Breitling czy zegarki do nurkowania Longines, Oris i Edox. Wiele klasycznych marek zegarków z długą historią jest również postrzeganych jako marki luksusowe. Pomyśl np. o markach Certina czy Tissot.

Innym kryterium luksusu jest cena. Co jest luksusem dla jednego jest całkowicie osiągalne dla drugiego. Na naszej stronie uważamy, że zegarki luksusowe zaczynają się od ceny 500 EUR. I w końcu ekskluzywność jest również formą luksusu. Niektóre marki nie są generalnie postrzegane jako luksusowe, co nie oznacza, że specjalne edycje tych marek nie są tak właśnie traktowane. Np. linia G-Shock MT-G czy Seiko Presage.