Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Mechanical watches

Zegarki mechaniczne
Zegarek mechaniczny to rodzaj zegarka, który nie wykorzystuje baterii, ale sprężynę naciągową. Sprężyna ta magazynuje energię i przekazuje ją za pośrednictwem szeregu kół zębatych i sprężynek iw ten sposób zegarek jest zasilan. Ale skąd dokładnie pochodzi ta energia, skoro w zegarku nie ma baterii? Są dwa sposoby: energia może być generowana przez noszenie zegarka lub przekręcanie koronki. To cudownie, ponieważ nigdy więcej nie musisz się martwić o rozładowaną baterię.
Średnio zegarki mechaniczne są droższe niż na przykład zegarki kwarcowe. Dzieje się tak, ponieważ montaż zegarka mechanicznego wymaga dużego kunsztu i wiedzy technicznej. Zegarek mechaniczny składa się z różnego rodzaju małych kół zębatych i części, które muszą być ze sobą idealnie połączone. To sprawia, że ​​proces składania jest czaso i pracochłonny. Jednak ten typ zegarka jest często postrzegany jako inwestycja na przyszłość, a w niektórych przypadkach nawet ładna pamiątka.

1182 zegarki

Kupowanie zegarka z mechanicznym mechanizmem

Na Mastersintime.pl mamy szeroką gamę zegarków mechanicznych takich marek jak Seiko i Tissot, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wolisz stalowy pasek, czy wolisz zegarek mechaniczny z czarnym skórzanym paskiem? Wolisz fajną czarną tarczę, czy wolisz eleganckie srebro lub biel? Niezależnie od gustu lub życzenia, u nas masz gwarancję, że znajdziesz idealny model dla siebie.

Kup zegarek mechaniczny online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi czekają na Twój telefon lub mail.