POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Kolekcja Historyczna marki - 2010
Ten produkt pochodzi z historycznej kolekcji marki Seiko. Nie jest już dostępny / w sprzedaży.
Specyfikacje
| Alternatywny numer produktu | SNDC31 |
| Ean | 4954628133045 |
| Średnica | 42 mm |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja
Bezpłatnie 1 rok gwarancji na Mastersintime.pl |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Okienko |
| Chronograf i timery | Stoper/Chronograf |
Są to paski, które najbardziej pasują do oryginalnego paska.
| Ean | 4954628133045 |
| Marka | Seiko |
| Nazwa | Chrono |
| Rok | 2010 Jesień/Zima |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Swiss Made | Nie |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Kolor tarczy | Beżowy |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Błyszcząca, Błyszcząca, Czarny |
| Kod koperty | 7T92-0LT0 |
| Średnica | 42 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Zakręcany dekiel |
| Sortuj szkiełka | Utwardzone szkiełko mineralne |
| Korona | Koronka wyciągana |
| Część mechanizmu nr | 7T92 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||
|
|||||||||||
| Materiał Paska | Skóra |
| Szerokość uchwytu | 20 mm |
| Kolor paska | brązowy |
| Kolorowe szwy | brązowy |
| Rodzaj zapięcia | Sprzączka |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Nie |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 160 mm - 210 mm |
| Oryginalny pasek |
|
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Wskazówka analogowa |
| Data | Okienko |
| Stoper/Chronograf |
Nie, ponieważ go zwróciłem. Jednak obsłużony poprawnie. Dobra informacja o zwrocie i pieniądze zwrócone na konto w ciągu 5 dni
Niet, want ik heb het teruggestuurd. Wel correct afgehandeld. Goede retour info en binnen 5 dagen geld retour op rekening
Doskonały
Exelente
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.