Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

paski do zegarków Michael Kors

Oryginalne wymienne paski zegarków Michael Kors

Sprawdź numer modelu na tyle koperty swojego zegarka. Znajdź numer modelu korzystając z pola wyszukiwarki poniżej:

Proszę zaznaczyć, że nie jesteś robotem, zaznaczając pole poniżej przycisku wyszukiwania. Niestety, coś poszło nie tak podczas identyfikacji zegarka. i spróbuj ponownie.

Lub
Znajdź swój pasek do zegarka

Spójrz na tył koperty swojego zegarka i zobacz czy znajdziesz kod koperty

Na zdjęciu możesz zobaczyć, gdzie powinieneś znaleźć kod koperty. Polecamy tę metodę wyszukiwania paska do zegarka, ponieważ daje najbardziej wiarygodne wyniki

Wpisz kod koperty w polu poniżej

Lub

Niestety wyszukiwanie pasków nie dało żadnych wyników dla pasków do zegarków bez prostego mocowania. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby znaleźć odpowiedni pasek do zegarka. Wyślij e-mailem zdjęcie przodu i tyłu koperty

Dział Obsługi Klienta

Unfortunately our strap search couldn't find any results. Please contact our Customer Service to find the right watch strap. E-mail a picture of the front and back of your watch, so that we can help you further with finding the right watch strap.

Dział Obsługi Klienta

Odpowiedziałeś na wszystkie pytania! Przejdź dalej, aby zobaczyć, które paski pasują do Twojego zegarka

paski do zegarków Michael Kors
paski do zegarków Michael Kors

Możesz zrobić ostre zdjęcie tylnej strony koperty zegarka. Możesz wtedy powiększyć fragment zdjęcia i odczytać kod.

Michael Kors case codes start either with MK or MKT, followed by four numbers. Eg: MK1000.
 

Michael Kors straps suitable for Apple Watch can be found on our Universal watch straps page.

Zegarki Michael Kors są niezwykle popularne na całym świecie i noszone przez wiele osób na co dzień. Z niewielką pomocą polegającą na wymianie starego paska Twój zegarek może być tak elegancki jak był stworzony. Oferujemy szeroki wybór zastępczych pasków i bransolet do wszystkich typów zegarków Michael Kors. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego paska czy bransolety, skontaktuj się z nami i postaramy Ci się pomóc odnaleźć odpowiedni pasek lub satysfakcjonującą alternatywę.

1064 paski do zegarków