Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Vintage Omega watches

Zegarki Omega mają długą historię i cieszą się dużą popularnością wśród kolekcjonerów. Omega to marka, która przez lata udowodniła, że jej zegarki są nie tylko stylowe, ale także świetnie radzą sobie w ekstremalnych warunkach. Dla przykładu model Speedmaster Moonwatch, który astronauci nosili podczas spaceru po Księżycu. W żadnej poważnej kolekcji zegarków nie powinno zatem zabraknąć pięknego modelu Omega.

Ponieważ nasza oferta zegarków vintage stale się zmienia, czasami może się zdarzyć, że na tej stronie nie będzie żadnych produktów. Naszą pełną kolekcję vintage można znaleźć na tej stronie this page.

Zegarek Vintage Rolex

3 zegarki