Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Michael Kors zegarki

Michael Kors Rozowe zloto zegarki

Wybierając różowozłoty zegarek Michael Kors, wybierasz nie tylko zegarek, na którym możesz odczytać godzinę, ale także prawdziwą biżuterię o pięknym wzornictwie na nadgarstku. Każdy zegarek Michael Kors w kolorze różowego złota ma specjalny akcent, dzięki czemu można go nosić zarówno na co dzień, jak i do pracy. Ponadto Michael Kors udowadnia, że projekt i technologia mogą iść w parze. Dostępne są również smartwatche w kolorze różowego złota, które są tak samo piękne, jak zwykłe zegarki z tej kolekcji, tylko z dodatkowymi funkcjami technicznymi. Idealnie, gdy chcesz stylowo śledzić swoje kroki lub spalone kalorie.

Kup różowozłoty zegarek Michael Kors

W kolekcji zegarków Michael Kors z różowego złota dostępnych jest kilka modeli, w naszym przypadku głównie dla kobiet. Na przykład możesz wybrać zegarek Michaela Kors z różowozłotym paskiem z siateczki, ale wśród opcji są również pasek z ogniwek, a nawet skórzany pasek do zegarka. Jeśli chodzi o tarczę, może to być różowe złoto lub inny kolor, na przykład masa perłowa. W ten sposób Twój zegarek Michaela Kors stanie się nieco bardziej subtelny. Zdecydujesz się na model z kryształkami czy bez? Jak widać, wybór jest ogromny. Który różowozłoty zegarek Michaela Kors zwrócił Twoją uwagę?

Kup zegarek Michael Kors w kolorze różowego złota online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.